Helyszín: Sándor Károly Labdarúgó Akadémia (zárt kapuk)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/Umxvf
5'
Megszerezte a vezetést az MTK. Bal oldali labdavesztés után Stieber tekert a hosszú oldalra, majd Molnár fejelni tudott, Szivacski menteni próbált a gólvonalról, azonban a labda hálóban kötött ki (1-0).
11'
Egyenlítettünk! Uram kirúgása után Radó ment el a bal oldalon, majd élesen a hosszú oldalra ívelt, ahol Holender kapásból a léc alá bombázott (1-1).
25'
A játékvezető ivószünetet rendelt el.
26'
Csere az MTK-nál: Kovács P. helyett Vadnai érkezett.
45'
Véget ért az első félidő.
46'
Kezdetét vette a második játékrész. A szünetben teljes sorcserét hajtottunk végre, így a második etapra a Jova - Ódor, Litauszki, Lalatovics, Papp Cs. - Sztojka, Szilágyi, Hinora - Faragó, Szalai, Kapornai összeállítású csapatunk futott ki a gyepre. Az MTK is sorcserét eszközölt a szünetben, így vendéglátónk a Demjén - Hej, Várkonyi, Bobál - Kovács M., Horváth A., Végh, Zuigeber, Antonov - Németh, Zsóri összeállításban futballoznak.
52'
Átvette a vezetést az MTK. A labda mögé Antonov állt, aki a hosszú sarokba lőtte a labdát (2-1).
52'
Litauszki szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt.
71'
Kettős csere az MTK-nál: Zuigeber és Kovács M. jöttek le, helyettük Miknyóczki és Kosznovszky álltak be a folytatásra.