Játékvezetők: Maml Zoltán (asszisztensek: Laki Fülöp és Kónya Dávid Zsolt)
Helyszín: (NB III) Mohács Újvárosi Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/UC6s9
17'
Megszerezte a vezetést a Mohács: Bohata egy jobbról beérkezett kipattanó beadást 16 méterről, középről a bal alsó sarokba lőtt (1-0).
30'
Megduplázta előnyét a Mohács: Szabó Dominik 16 méteres lövése talált utat a jobb felső sarokban (2-0).
45'
Véget ért az első játékrészt. Az összeszokottabb hazaiak jobban tudtak alkalmazkodni az embertelen időjárási körülményekhez.
47'
Csapatunk sort cserélt. A második félidőben a Horváth - Farkas J., Nemes, Borgula, Márta - Szabó L., Urbantsok, Pócs - Varga, Mamusits, Kovács P. összeállításban játszik.
54'
Bravó! Szépítettünk. Varga ugrott ki középen, lefutotta védőjét, majd balra elhúzta a labdát a kifutó kapus mellett, és 9 méterről az üres kapu közepébe lőtt (2-1).
57'
Ismét Varga villant meg. Középen beszlalomozott a védők között, majd a tehetetlen kapus mellett a hálóba lőtt (2-2).
75'
Átvette a vezetést a Mohács: Román csent el egy labdát a kapunktól 20 méterre, majd átívelte kapusunk felett a labdát (3-2).
90'
Véget ért a mérkőzés. Ellentétes félidőket láthatott a mintegy 300 néző. Az elsőben a hazaiak domináltak, míg a másodikban a csapatunk jobb volt, és igazságosabb lett volna a döntetlen. Második csapatunk legközelebb szombaton 10 órától a Gödöllő otthonába látogat. Köszönjük, hogy szurkolóink figyelemmel kísérték a tudósítást. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!