Mezőkövesd - Vasas 1-0 (1-0)

2016. február 03. 15:00

Helyszín: Mezőkövesd
Mezőkövesden plusz 9 Celsius fok, és szemerkélő eső fogadja a csapatokat. A mieink piros-kék felsőben, kék nadrágban és kék sportszárban játszanak, míg ellenfelünk sárgában lép pályára.

1'
Mi kezdtük a meccset.
7'
Szatmári lőtt 20 méterről fél méterre a léc fölé.
12'
Remili cselezett a baloldalról ám mielőtt lőtt volna buktatták, de a játékvezető továbbot intett.
13'
Remili cselezte be magát az 5-ösig, de a kapus felszedte előle a labdát.
19'
Rácz lőtt kapásból 20 méterről fél méterrel a bal kapufa mellé.
22'
Szatmári végzett el szabadrúgást 22 méterre a jobboldalon Hegedűs a 11-es pontnál fejelt, de Nagy védte a kapu közepébe tartó labdát.
24'
Ádám bombázott 25 méterről középről, a labda a jobb kapufa mellett 1 méterrel szállt el.
26'
Főtyik lőtt rá 35 méterről egy kipattanó labdát, de a lapos lövést Nagy könnyedén védte.
30'
Czvitkovics löbbölte be a labdát a védelem mögé, Ádám berobbant, de lövése fölé szállt.
36'
Ádámot buktatták a kaputól 20 méterre. Müller lövése a jobb alsó felé szállt, de a kapus oldalra tolta, vetődve.
42'
17 méterről a jobbösszekötő helyéről szabadrúgást kapott a Kövesd. Molnár bal alsó sarokba tartó lövését, Nagy biztosan védte.
45'
Vége az első félidőnek. Kiegyenlített játék folyt a pályán. A szitáló esőben a csúszos fű valamelyest nehezíti a játékot.
45'
Prekletet buktatták a jobboldali 16-os sarkánál. A szabadot Czvitkovics végezte el, ám beadását kifejelték a védők, a labdát Remili kapásból fölé bombázta.
46'
A második félidei csapat: Nagy - Vukaszovics, Romics, Grúz, Hangya - Berecz, Czvitkovics, Adamovics - Könyves, Novák, Remili. A Mezőkövesd nem cserélt.
48'
Vukasovics buktatta Nicorecet.
49'
A büntetőt a sértett végezte el, a jobb alsóba lőtt. 1-0!
51'
Könyves bombázott a 16-os jobb sarkáról fölé.
55'
A Mezőkövesd csaknem sort cserélt. Bejött: Dombó, Heffler, Máté, Csirmaz, Devecseri, Dvorschák, Tamási, Tajthy, Tóth Bence. A pályán maradt Vági és Fótyik.
58'
Czvitkovics baloldali szögletét Grúz fejelte a rövid saroknál a jobb kapu mellé.
67'
Sajnos már percek óta zuhog az eső, így egyre irreálisabbak a körülmények.
69'
Vukaszovics beadását Novák fejelte mellé.
72'
Csirmaz gurított vissza a jobboldalon Hefflernek, aki kapásból 2 méterrel a felső léc fölé lőtt.
73'
Szivacski be, Hangya le.
76'
Czvitkovics indította Könyvest a jobboldalon, aki erősen, laposan ellőtte a kapu előtt, amibe senki sem tudott beleérni.
82'
Vukaszovics ment el a jobboldalon. Éles, lapos beadásaába Novák nem tudott a gólvonalnál beleérni.
90'
Vukaszovics jobbról rábombázta 10 méterről, a kapus kivédte.
91'
Vége a mérkőzésnek. A második félidőben szinte egykapuztunk, és ellenfelünk a 11-esen kívül még a 16-osunkig sem jutott el, de nem sikerült gólt szereznünk.