Martfűi LSE - Vasas FC II.

2023. október 08. 14:00

Játékvezetők: Altorjay Áron Gellért (asszisztensek: Halmai Kristóf és Burján István)
Helyszín: (NB III) Martfű LSE Sporttelep

1'
Csapatunk tiszta fehérben, a hazaiak tiszta feketében. A találkozót a hazaiak kezdték.
24'
A megítélt szabadrúgásból pedig megszerezte a vezetést a Martfű. Székely16 méterről, és a jobb alsó sarokba lőtte a labdát (1-0).
45'
A játékrészben kevés gólszerzési lehetőséget dolgoztak ki a csapatok. A mezőnyben viszont ki tudtuk egyenlíteni emberhátrányunkat.
46'
A szünetben nem volt csere, a csapatok változatlan összetételben folytatták a mérkőzést.
89'
Pintér 23 méteres lövése a jobb kapufáról kapusunk hátára pattant, és onnan a hálóba. Öngól. 2-0.
93'
Játékosaink hősiesen küzdöttek 70 percen keresztül emberhátrányban, így rászolgáltak volna ez egy pontra.