Játékvezetők: Tóth Tamás (asszisztensek: Sinkovicz Dániel és Juhász László)
Helyszín: (NB III) Körösladányi MSK Sporttelep
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg a hazaiak tiszta kékben. A találkozót csapatunk kezdte.
15'
Megszereztük a vezetést! Rab szöktette Molnárt, aki a kapussal szemben, 15 méterről a bal alsó sarokba helyezte a labdát (0-1).
41'
Egyenlített a Körösladány. Egy jobb oldali hazai szöglet után a visszafejelt labdát 2 méterről Czirok fejelte a bal sarokba (1-1).
46'
Vége az első játékrésznek, amelyben csapatunk veszélyesebben játszott.
47'
Elkezdődött a második játékrész, a csapatok változatlan felállásban folytatják a mérkőzést.
52'
Átvette a vezetést a Körösladány. Egy jobb oldali hazai szöglet után Malkócs elé pattant a labda, aki 3 méterről az üres kapuba lőtt (2-1).
71'
Egyenlítettünk! Varga jobb oldali beívelése után Barkóczi a hosszú oldalon az öt és feles sarkáról kapura fejelt, így a labda behullott a bal felső sarokba (2-2)!
84'
Ismét vezet a Körösladány. Egy jobb oldali hazai beadást a hosszú oldalon érkező Talpalló Norbert a védőink lábai között a bal alsó sarokba belsőzte (3-2).
93'
Vége a mérkőzésnek. Összességében csapatunk rászolgált volna az egy pontra, az esélyesebb dobogón helyet foglaló hazaiakkal szemben.
94'
A mérkőzés lefújása után a reklamáló vezetőedzőnk László András sárga lapot kapott.
95'
A mérkőzés lefújása után Havrán József erőnléti edzőnket reklamálás miatt a játékvezető kiállította.