2023. március 29. 14:00

Játékvezetők: Urbán Eszter Asszisztensei: Gergely Márton és Juhász
Helyszín: (NB III) Várkerti Sporttelep
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat!
Hamarosan, 14:00 órakor kezdődik második csapatunk bajnoki mérkőzése az NB III Keleti csoportjának 28. fordulójában Kisvárdán, a Várkerti Sporttelepen. Ellenfelünk a Kisvárda Master Good II. együttese lesz.
A hazaiak 32 ponttal a 17-kek a legjobb kieső helyen állnak, noha egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak. Egy ponttal szereztek kevesebbet, mint csapatunk, és két helyezésszámmal állnak mögöttünk. Hátrányuk 1 pont a még bennmaradó 16. helyen található Egerrel szemben.
Mint ismert, 2022. szeptember 25-én a 9. fordulóban, hazai pályánkon 1-1-es döntetlen született. Honchar a 15. percben a vendégeknek szerzett vezetést, amit a 42. percben Szalai egyenlített ki.

1'
A hazaiak tiszta pirosban, míg csapatunk tiszta fehérben. A találkozót a hazaiak kezdték.
5'
Riesz ugrott ki középen, de a kaputól 14 méterre utolérte őt egy védő, így lövése erőtlenre sikerült, amit a Esteban könnyen védeni tudott.
10'
Hosszút eltalálta közelről egy felszabadítás a Kisvárda térfelén, az oldalvonal mellett, a 11-essel egy magasságban. Sajnos le kell cserélni játékosunkat. Forgó állt be helyére.
15'
Hosszúnak a bokája sérült meg. Egyelőre nem tudni mennyire súlyos.
23'
Nagy M. lőtt a jobb összekötő helyéről 14 méterről, de Bánfalvi bravúrral jobbra tudta ütni a bombaerős löketet.
33'
Vargát lökték fel hátulról a 16-oson belül, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot.
41'
Nagy M. ment le az alapvonalig a jobb összekötő helyén. Lapos visszagurítását Helesh lőtte kapásból 9 méterről a bal kapufára.
42'
Varga 12 méteres lövését védte bravúrral Esteban.
43'
Varga kapott sárga lapott a felezővonalnál csúszott rá egy hazai játékosra.
45'
2 perc hosszabbítás.
47'
Vége az első játékrésznek. Kiegyenlített erők küzdelmében több gólhelyzetet dolgoztunk ki.
49'
Cserélt mindkét együttes. Nálunk Pócs helyén Mamusits folytatta, míg a hazaiaknál Stefant Syrota váltotta.
50'
Farkas B. kapott sárga lapot buktatásért.
52'
Ostroushko vágta fel Rieszt, sárga lap.
54'
Mamusitsot vágták fel a 16-os vonalánál, de a játékvezető műesésért játékosunknak mutatott fel sárga lapot.
59'
Honcharhoz pattant vissza a labda egy védőnkről, majd ballal, 18 méterről lőtt, a labda a felső lécről pattant ki a mezőnybe.
64'
Nagy M. a bal oldali 16-os sarkától kilőtte a hosszú bal felső sarkot. 1-0.
65'
Farkas J. helyére Molnár állt be.
68'
Farkas B. ugratta ki Rieszt, aki lefutotta a védelmet, és 14 méterről higgadtan a jobb alsó sarokba lőtt! 1-1.
69'
Helesh helyére Ésik állt be.
71'
Riesz bal oldali beadását Varga 15 méterről, középről alig lőtte a bal felső sarok mellé.
76'
Molnár lőtt a bal összekötő helyéről, 17 méterről, laposan a jobb alsó sarok mellé 1 méterrel.
77'
Himicset, Simon váltotta.
83'
Sikorszki a bal oldali 16-os sarkától lövésre szánta el magát, a labda utat talált a hálóba.