Kisvárda Master Good - Vasas FC

2023. május 19. 20:30

Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor (asszisztensek: Bornemissza Norbert és Aradi József, tartalékjátékvezető: Pillók Ádám)
Helyszín: Kisvárdai Várkerti Stadion
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat és olvasóinkat! Csapatunk ma este - 20:30-tól - a Kisvárda Master Good otthonában lép pályára OTP Bank Liga 32. fordulójában.
Szakmai stábunk az Uram - Szivacski, Iyinbor, Baráth, Silye - Hinora, Berecz, Hidi, Szilágyi - Novothny, Holender kezdő tizenegynek szavazott bizalmat, cserepadunkon ezúttal Jova, Dombó, Litauszki, Ihrig-F., Kapornai, Otigba, Sztojka, Cipf, Hegedűs, Deutsch, Zimonyi és Szalai kapott helyet.
Silye Erik Achilles-ín gyulladása miatt nem bevethető, míg Urblík József lábfeje az Újpest elleni meccsen sérült meg, Balogh Norbert bal vádlijában izomsérülés keletkezett, Hidi M Sándor pedig a legutóbbi mérkőzésünkön combizomsérülést szenvedett, így labdarúgóinkra ma nem számíthat a szakmai stáb. Pátkai Máté és Vida Máté műtét utáni rehabilitációja még zajlik, így ők továbbra sem állnak Desits Szilárd megbízott vezetőedző rendelkezésére, ellenben örömhírként szolgált a mérkőzést megelőzően, hogy Faragó Bálint rehabilitációja lezajlott, így játékosunk fokozatosan csatlakozik a csapatedzésekhez.
A Kisvárda Master Good kezdő tizenegyét a Petkovic - Hej, Széles, Jovicic, Leoni - Lucas, Melnyik, Karabeljov - Makowski, Ilievski, Mešanović névsor alkotta, míg Milos Kruscic vezetőedző kispadján Hindrich, Ötvös, Camaj, Vida, Navratil, Kovacic, Szőr és Spasic csereként kapott helyet.
Együttesünk fehér mezben és nadrágban, míg ellenfelünk piros szettben lép pályára.
2380 a hivatalos nézőszám.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat!

0'
A játékosok már vonulnak ki a pályára, hamarosan kezdődik a Kisvárda elleni mérkőzésünk.
1'
Andó-Szabó Sándor a sípjába fújt, mi kezdtük a meccset.
3'
Hinora a bal oldalról ívelte élesen középre a labdát, a kapujából kimozduló Petkovic elszámolta magát, majd Holender kapásból kapura lőtt, azonban támadónk a felső kapufát találta el.
5'
Mesanovic vezette rá a labdát a védelmünkre, majd 18 méterről a kapunk fölé lőtt.
10'
Iyinbor volt szabálytalan Ilievskivel szemben, sárga lap.
13'
Hidi jobb oldali szöglete után Baráth a rövid oldalon a kapu fölé csúsztatta a labdát.
16'
Hidi végezhetett el szabadrúgást 25 méterre a hazaiak kapujától, középre ívelt, azonban Petkovic kiütötte a labdát a mezőnybe.
17'
Baráth nagy bedobása után Iyinbor csúsztatott a rövid oldalon, ám Petkovic felszedte a labdát.
20'
Makowski passzolt Mesanovichoz, aki 23 méterről, egyből kapura lőtt, azonban a lövése fölé szállt.
27'
Szilágyi állította meg szabálytalanul Leonit, sárga lap.
28'
A megítélt szabadrúgást Leoni végezte el, középre tekerte a labdát, majd Jovicic megcsúsztatta, azonban Uram hárítani tudott.
30'
Szilágyi jobb oldali beadását Hej fejelte Jovicicra, így a labda szögletre vágódott. A sarokrúgást Hidi végezte el, azonban Petkovic lehúzta a játékszert.
33'
Melnyik tette ki a labdát a jobb oldalon meginduló Mesanovicnak, középre ívelt, ám az érkező Ilievski kapásból a kapunk fölé lőtt.
38'
Novothny tette ki a labdát Berecznek, csapatkapitányunk középre adott volna, azonban a kisvárdai védők blokkolni tudtak.
39'
Megszereztük a vezetést! Holender a bal oldalon cselezgetett, majd visszagurította lövésre a labdát a középen érkező Berecznek, aki hat méterről a kapu közepébe lőtt (0-1).
43'
Mesanovic esett el Szivacski szorításában a tizenhatoson belül, az esetet a VAR vizsgálja. Hosszas videóbírózás után végül büntetőt ítélt Andó-Szabó Sándor játékvezető, míg játékosunk sárga lapot kapott.
45'
Egyenlített a Kisvárda. A labda mögé maga a sértett állt, és jobbal a bal alsóba lőtt (1-1).
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdetét vette a második játékrész. Csapatunk változatlan felállásban folytatja a mérkőzést, míg a hazaiak cseréltek: Hej helyett Navratil érkezett.
47'
Átvette a vezetést a Kisvárda. Karabelyov átlőtte keresztbe a hosszú oldalon érkező Leoninak, aki kapásból a jobb felsőbe lőtt (2-1).
49'
Novothny ütközte le Karabelyovot a félpályánál, sárga lap.
51'
Karabelyov állította meg szabálytalanul Iyinbort, sárga lap.
55'
Cseréltünk: Szilágyi helyett Ihrig-F. érkezett.
57'
Navratil beadása után Mesanovic fejelt a kapunk mellé.
57'
Baráth fogott rosszul talajt egy fejpárbaj után, védőnket ápolni kellett, végül nem tudta folytatni a játékot, helyette Otigba érkezett.
60'
Berecz nyúlt alá a labdának, ami Novothnyhoz került, azonban támadónk a kapu mellé fejelt.
63'
Ismét változtattunk: Sztojka érkezett Hidi helyére.
67'
Szivacski a jobb oldalról ívelt középre, azonban a kapujából kimozduló Petkovic lehúzta a labdát.
68'
Ihrig-F. lágyan középre tekert, az érkező Novothny a kapu mellé bólintott.
71'
Hármas csere a hazaiaknál: Ilievski, Karabelyov és Makowski hagyta el a pályát, helyettük Spasic, Ötvös és Camaj érkezett a folytatásra.
74'
Berecz beadása után Novothny megelőzte Jovicicet, azonban estében a kapu mellé fejelt.
77'
78'
Leoni állította meg szabálytalanul Ihrig-Farkast, sárga lap.
82'
Csere a hazaiaknál: Kovacic váltotta Lucast.
87'
Sztojka volt szabálytalan Mesanoviccal szemben, sárga lap.
88'
Két helyen változtattunk: Ódor és Holender jött le a pályáról, helyettük Zimonyi és Szalai érkezett a hátralévő percekre.
89'
Ihrig-Farkas lőtt a tizenhatos előteréből, azonban a lövése a kapu mellé szállt.
90'
4 perc lesz a ráadás.
94'
Vége a mérkőzésnek.
95'
Folytatás jövő hétvégén, az OTP Bank Liga idei kiírásának utolsó fordulójában, ahol a MOL Fehérvár FC-t fogadjuk hazai környezetben. A találkozó játéknapját és pontos időpontját a vasárnapi mérkőzéseket követően teszi közzé a Magyar Labdarúgó Szövetség. Addig sem maradunk program nélkül, második csapatunk május 21-én, vasárnap 17 órakor a BKV Előre együttesét fogadja az NB III. Keleti csoportjának 38. fordulójában. Köszönjük, hogy szurkolóink ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!