2022. december 04. 13:00

Játékvezetők: Takács Ákos (asszisztensek: Szilágyi Zsolt és Németh Balázs)
Helyszín: (NB III) Jászberényi Városi Stadion
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat!
Hamarosan, 13:00 órakor kezdődik az NBIII Keleti csoportjának 20. fordulójában az idei utolsó mérkőzésünk - amely egyúttal már a második kör elsője - a Jászberény otthonában.
Ezúttal Uram János az egyetlen NBI-es keretből visszajátszó.
A Jászberényi Városi stadionban plusz 7 Celsius fok, fátyolfelhős napsütéses idő van, és szélcsend.
A Jászberény gárdája 19 forduló után a 18. helyen áll a 20 fős NBIII Keleti csoportjában, 4-4 győzelemmel és döntetlennel, 11 vereséggel, 23-39-es gólaránnyal, és 16 ponttal.
A legutóbbi fordulóban az hazai pályán 3-1-re alulmaradtak a DVSC II. ellen.
Remili Mohamedet nem kell bemutatni szurkolóinknak, hiszen a 2014-15-ös NB II-es idény gólkirálya, valamint a Vasas FC csapatkapitánya is volt, 2013 és 2018 között, az első osztályból történő kiesésünkig.
Mint ismeretes 2022. július 31-én az első fordulóban hazai pályán 3-1-es vezetésünk után, 3-3 lett a végeredmény a két együttes mérkőzésén. Góljainkat Kovács Dominik (aki ma a cserepadon foglal helyet), Vida Máté és Géresi Krisztián szerezték, míg a vendégek találatai Varga László, és Szőllősi László (2) nevéhez fűződnek.
Csapatunk tiszta pirosban, míg ellenfelünk fehér-kék-kék összeállításban játszik.
Érdekesség, hogy a mérkőzés MLSZ ellenőre a 70-es években remeklő DVTK kiválósága, Salamon József.

1'
A hazaiak kezdték a meccset.
10'
Egyelőre gólhelyzet nélküli, mezőnyjáték folyik a pályán.
14'
Szőllősi szöktette a bal szélen Boricsot, aki 7 méterről lőtt, de Uram kiválóan zárta a szöget és védte testével a labdát.
21'
Őri bal oldali középmagas beadását a rövidsaroknál érkező Pócs fejelte a jobb alsó sarok felé, de Ecsegi bravúrral védett.
23'
Kleisz balról beemelte a labdát az érkező Riesz fejelte 8 méterről a jobb sarok mellé centikkel a labdát.
33'
Farkas Jeromos 18 méterről a jobb összekötő helyéről lőtt, ám Ecsegi vetődve kitolta a jobb sarokból a labdát.
38'
Mertse kapott sárga lapot, lerántásért.
41'
Kleisz szöktette a jobb összekötő helyén Farkas Jeromost, aki a 16-os sarkáról lőtt, de a labda a rövidsarkot alig kerülte el.
45'
Vége az első félidőnek. Enyhe mezőnyfölényben játszunk, több gólszerzési alkalmunk volt, mint ellenfelünknek.
46'
Pócs helyett Szendeff folytatta a játékot. A hazaiak nem változtattak.
51'
Rieszhez került a labda balról. Csatárunk levette a labdát, majd 15 méterről védhetetlenül vágta a labdát a bal felső sarokba. 0-1!
55'
Riesz készítette le a labdát Nemesnek, aki 13 méterről jobbal a kapu fölé bombázott.
61'
Palcsó kapott sárga lapot, Riesz megrúgásáért.
63'
Kleisz a jobb összekötő helyéről, 15 méterről jobb külsővel megcélozta a jobb felső sarkot, án Ecsegi résen volt és védeni tudott.
65'
Ludasi és Palcsó helyére Sárossy, illegtve Krunczi állt be.
68'
Kleisz szöktette a térfél közepén kiugró Rieszt, akinek 12 méteres lövésébe belevetődött Donkó, így megakadályozva újabb gólunkat.
73'
Farkas Bence helyett Herrich a pályán.
77'
László helyén Nagy Sz. folytatta.
81'
Őri helyére Kovács D. állt be.
90'
Farkas Jeromos és Riesz helyén Forgó, illetve Pállai folytatta. 3 peerc hosszabbítás.