HR-Rent Kozármisleny - Vasas FC

2023. október 08. 15:00

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán (asszisztensek: Huszár Balázs és Király Zsolt, tartalékjátékvezető: Derdák Marcell)
Helyszín: Kozármislenyi Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/UnbSf
9'
Vezet a Kozármisleny... Egy kisszöglet után Turi Tamás érkezett a lapos centerezésre, aki 12 méterről védhetetlenül lőtt a kapunk jobb oldalába (1-0).
40'
OTT AZ EGYENLÍTÉS! Urblík emelt remekül Tóth Milán elé a 16-oson belül, támadónk lefordult a védőjéről, majd lőtt, és bár a próbálkozás a jobb oldali kapufát találta el, a kipattanót Bakti közelről a kapuba pofozta (1-1).
45'
Ennyi volt az első játékrész, 1-1-es döntetlennel mehetnek pihenőre a csapatok.
46'
Jön a folytatás, a hazaiak kezdték a második félidőt.
62'
Vezetünk!!! Radó sokadik szabadrúgása ezúttal tökéletes, Tóth Milán nagyszerűen érkezik, és 8 méterről a kapuba csúsztat (1-2).
70'
Egyenlít a Kozármisleny... Pávkovics veszít labdát a 16-osunk előterében, Molnár bár kisodródik, de elviszi Uram mellett és középre ível, Kirchner pedig az üres kapuba fejel (2-2).
84'
Vezet a Kozármisleny... Kirchner kap jó labdát a bal oldalon, betör a 16-oson belülre, majd 14 méterről laposan a bal alsó sarokba passzol (3-2).
89'
EGYENLÍTETTÜNK! Radó szögletét Hinora a röviden sarokkal teszi tovább a hosszú oldalra, ahol Novothny közelről a kapuba fejel (3-3).
92'
Hihetetlen, megint vezetnek a hazaiak. Major indult meg egy előrevágott labdával, majd 15 méterről védhetetlenül lőtt a kapu jobb oldalába (4-3).