FC Ajka - Vasas FC

2023. szeptember 03. 17:00

Játékvezetők: Bana Gergely (asszisztensek: Kiss Balázs és Vörös Dániel, tartalékjátékvezető: Molnár Attila)
Helyszín: Ajkai Városi Sportcentrum
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Elkezdődött a mérkőzés.
12'
Megszereztük a vezetést! Urblík ívelt be szabadrúgást a bal oldalról a kapu elé, Tóth M. 6 méterről a kapuba csúsztatta a labdát (0-1).
19'
Kettővel vezetünk! Urblík ívelt be szabadrúgást az oldalvonal közeléből, a bal oldalról, a rövid sarokhoz berobbanó Tóth M. pedig a felső sarokba csúsztatta a labdát (0-2).
32'
Csökkentette a különbséget az Ajka: Sejben játszotta előre a labdát, amit Gyuris középre gurított, Zsolnai pedig pár méterről a hálóba helyezett (1-2).
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Elkezdődött a második félidő, kettőt cseréltünk a szünetben: Bakti és Holender helyett Szilágyi és Girsik lépett pályára.