2023. április 30. 17:00

Játékvezetők: Ujhelyi Tamás. Asszisztensei: Balla Levente és Elek Balázs
Helyszín: (NB III) Lipcsey Elemér Sporttelep
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat!
Hamarosan, 17:00 órakor kezdődik második csapatunk bajnoki mérkőzése az NB III Keleti csoportjának 35. fordulójában Tiszafüreden a Lipcsey Elemér Sporttelepen a Facultas Tiszafüred VSE ellen.
A hazaiak 45 ponttal – 13 győzelemmel, 6 döntetlennel és 15 vereséggel – a 13. helyet foglalják el, 4 ponttal szereztek többet, mint csapatunk, és 3 helyezésszámmal állnak előttünk a tabellán.
A 34. fordulóban idegenben a DVSC II. csapata ellen szenvedtek 2-0-ás vereséget.
Mint ismert, 2022. november 6-án a 16. fordulóban, hazai pályánkon szenvedtünk 3-2-es vereséget a tiszafürediek ellen. Skulka a 14. percben a vendégeknek szerzett vezetést. Noha Kapornai és Riesz révén a 17. és az 57. percben megfordítottuk az állást, ám a 74. és a 79. minutumban Tóth D. illetve Mácsai góljaival kialakult a 3-2-es végeredményt a tiszafürediek javára.
Tiszafüreden 19 Celsius fokos levegőhőmérséklet, közepesen felhős ég és élénk szél fogadja a játékosokat.

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg a hazaiak tiszta kékben. A mérkőzést csapatunk kezdte.
13'
Deutsch bal oldali beívelését Feczesin a 11-es ponttól fejjel megcsúsztatta, ám a labda a bal alsó sarok mellé szállt.
18'
Tomola bal oldali lapos középre adását Szabó lőtte 13 méterről kapura, de Bánfalvi vetődve hárított.
20'
Molnár 21 méterről középről lőtt, ám a labda 1 méterrel a felső léc fölé szállt.
29'
Oláh N. kapott sárga lapot Molnár felvágásáért.
32'
Farkas J. jobb oldali beadását Feczesin estében 8 méterről centikkel lőtte a bal sarok mellé.
43'
Deutsch bal oldali beadását a hosszú oldalon Feczesin 4 méterről, éles szögből ellőtte a kapu előtt.
44'
Farkas J. tört be a jobb összekötő helyén a 16-oson belülre, majd az öt és feles sarkáról a jobb kapufa mellé lőtt.
45'
Véget ért az első játékrész. Kiegyenlített erők küzdelme zajlott a pályán, és az elpuskázott gólhelyzetek alapján közelebb álltunk a vezetéshez.
46'
A szünetben a hazaiaknál Kalóz nem folytatta a játékot, helyette Kertész játszik. Csapatunk nem változtatott.
53'
Molnár kapott sárga lapot, könyöklésért.
56'
Cseréltünk. Lejött Farkas J. és Mamusits. Beállt Varga és Riesz.
62'
Szabó kapott sárga lapot, Kleisz lerántásáért.
65'
Deutsch bal oldali beívelését Feczesin fejelte 8 méterről a kapu fölé 1 méterrel.
66'
Rab kapott sárga lapot rúgásért.
70'
Oláh L. helyén Galla folytatta, míg nálunk Nemes helyére Pócs állt be.
71'
Rab tette középre a felfutó Vargának, aki 20 méterről centikkel bombázott a jobb alsó sarok mellé.
75'
Skulka helyére Pintér állt be.
79'
Szabó helyére Sallai állt a hazaiaknál.
84'
Rab helyén Urbantsok játszik tovább.
86'
Deutsch végzett el szabadrúgást a jobb oldali 16-os sarkától. Bal lábas lövése a kapu közepe felé tartott, de Tajti biztosan védett.
88'
Kertész közeli fejesét Bánfalvi óriási bravúrral védte.
91'
3 perc hosszabbítás.