Játékvezetők: Muhari Gergő (segítői: Urgyán Antal és Dobos Dominik)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Csapatunk tiszta fehérben, a hazaiak tiszta pirosban. A találkozót a hazaiak kezdték.
17'
Farkas J. jobb oldali beadását a rövid saroknál, a kaputól 4 méterre Kapornai belepöckölt a labdába. A meglepett kapus mellett a kapuban kötött ki a játékszer! (0-1!)
27'
A 16-osunk előterében eladtuk a labdát, a beinduló Lucz pedig 10 méterről a kimozduló Horváthtal szemben a bal sarokba helyezte a labdát. (1-1.)
46'
A játékrész első felében egyenrangú ellenfelei voltunk a hazaiaknak. A 20. perctől egyre inkább átvették a mérkőzés irányítását. Az eredmény számunkra hízelgő.
47'
A második félidőre nem jött ki Farkas J., helyén Barkóczi folytatja. A hazaiak nem változtattak.
49'
Molnár Csaba a felező vonaltól megindult, majd 16 méterről átemelte az ötösön kinn álló kapus felett a labdát. (1-2!)