Eger SE - Vasas FC II

2022. augusztus 31. 15:30

Játékvezetők: Szabó Péter. Asszisztensek: Kovács Zoltán és Gavalla-Kulcsár Judit
Helyszín: Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion

1'
Csapatunk tiszta fehérben, míg a hazaiak tiszta pirosban.
2'
Kleisz kapott sárga lapot buktatásért.
15'
Játékosunk, Farkas kapott sárga lapot buktatásért
22'
Az első negyedórában a hazaiak kezdeményeztek, de komolyabb gólhelyzetet nem tudtak kialakítani. Ivószünet.
27'
Jónyer küzdött meg egy labdáért a bal összekötő helyén, szerencsésen nála maradt a labda, majd az öt és feles sarkáról a bal felső sarokba lőtt. 1-0.
43'
Kispál kapott a hazaiaktól sárga lapot felvágásért.
45'
1 perc hosszabbítás.
46'
Vége az első játékrésznek. Az aktívabb, agilisabb hazaiak megérdemelten vezetnek.
48'
Egyik oldalon sem volt csere.
55'
A második félidőt agilisabban kezdtük, aminek eredménye, hogy Huszár bal oldali beívelése átszállt Szalay kapuson, és a mögötte érkező Cipf a kapu közepébe fejelt. 1-1.
69'
A hazaiak cseréltek. Lejött Dobler és Kispál, helyükre Rébék és Orosz állt be.
75'
Csapatunk is cserélt. Lejött Farkas B., Rab, és Huszár. Beállt Nemes, Kovács Dominik, és Őri.
80'
Orosz kapott sárga lapot felvágásért.
82'
Az Eger újabb kettőt cserélt. Lejött Jónyer és Kovács Dávid. Beállt Berki, valamint Farkas Gábor.
89'
A második félidő egyértelműen a csapatunké volt.
90'
Cipf és Hegedüs kapott sárga lapot kakaskodásért. 3 perc hosszabbítás.
91'
Simon kapott sárga lapot reklamálásért.
93'
Vége a találkozónak. A második félidei játékunk alapján közelebb álltunk a győzelemhez. Nagyot küzdöttek a Fiúk!