BVSC-Zugló - Vasas FC II

2022. augusztus 17. 17:30

Játékvezetők: Fehérvári Patrik. Asszisztensei: Topálszki Szabin és Bán Kristóf Patrik.
Helyszín: (NB III) BVSC-Zugló Stadion

1'
Csapatunk tiszta fehérben, míg ellenfelünk tiszta kékben. A mérkőzést a hazaiak kezdték.
15'
Fehérvári játékvezető sípszava után az első 15 perc eseménytelenül telt el, nem alakultak ki gólhelyzetek, noha inkább a hazaiaknál volt a labda.
18'
Tóth Levente 16 méterről középről, ballal lőtt, a labda Bánfalvi kezét érintve a jobb alsó sarokba pattant. 1-0.
30'
Kelemen futott el a bal szélen, az alapvonalról visszagurította a labdát, amelyet Tóth L. 10 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 2-0.
35'
Szépítettünk. Zimonyi bal oldali szögletét Hidi M.-hez ívelte, aki 16 méterről a léc alá emelte a labdát. 2-1.
40'
Nádor egy jobb oldali szöglet után, jobbal a bal alsó sarokba belsőzött. 3-1.
45'
1 perc hosszabbítás.
46'
Vége az első játékrésznek. A mezőnyfölényben játszó hazaiak megérdemelten szereztek 3-1-es vezetést.
47'
Csapatunk a szünetben cserélt. Nem folytatta a játékot Puskás és Kovács D. Helyettük Riesz és Huszár állt be. A hazaiak nem cseréltek.
51'
Az első sárga lapot a mérkőzésen a BVSC játékosa Szilágyi kapta.
55'
Nádor helyén Ciceu folytatta.
61'
A második félidő első negyedórájában mi kezdeményeztünk, amit több szögletünk fémjelzett, majd a 61. percben Birtalan 12 méteres lövését a gólvonalról vágta ki egy hazai játékos.
63'
Kelemen helyén Tóth Keve folytatta.
65'
Csapatunkban Pócs és Hidi M helyén Farkas B. és Wend folytatta.
74'
Birtalan csaknem szépített, de emelése centikkel szállt a felső léc fölé, utólag sajnos az asszisztens lesállást jelzett.
77'
Utolsó cserénket is kihasználjuk, és Rab helyett Szendeff állt be.
79'
Lejött a pályáról Tóth Levente, és Tamási. Helyettük Fisli és Reizinger a pályán.
80'
Tóth Kristóf kapott sárga lapot.
90'
3 perc hosszabbítás.
92'
Fisli kapott sárga lapot.
93'
A bajnoki címre is esélyes és e forduló után éllovas otthonában helyt állt csapatunk. NB III-as csapatunk legközelebb augusztus 21-én, vasárnap, 12:00 órakor a Hajdúszoboszló együttesét fogadja, ám ezúttal nem a Fáy utcában, hanem a BVSC-Zugló stadionjában.