BKV Előre - Vasas FC II

2022. november 27. 13:00

Helyszín: (NB III) BKV Előre Sporttelep
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat!
Hamarosan, 13:00 órakor kezdődik az NBIII Keleti csoportjának 19. fordulójában az idei utolsó előtti mérkőzésünk a BKV Előre otthonában. Ezúttal nincsen az NBI-es keretből visszajátszó.
A Sport utcai stadionban plusz 6 Celsius fok, felhős idő van, egyelőre eső nélkül, és szélcsendben.
A BKV Előre a harmadik vonal idei pontvadászatában 18. forduló után a 20 csapatos bajnokságban a 7. helyen áll 29 ponttal: 9 győzelem, 2 döntetlen és 7 vereség a mérlegük. Legutóbbi találkozójukon gólzáporos mérkőzésen 6-2-es vereséget szenvedtek a DVSC II. vendégeként.
Csapatunk tiszta pirosban, míg ellenfelünk sárga-kék-sárga összeállításban játszik.
Érdekesség, hogy a mérkőzés MLSZ ellenőre a Vasas ikon, egykori játékosunk és technikai vezetőnk, Antal Péter.

1'
A Találkozót csapatunk kezdte.
7'
Egyelőre a két 16-os között folyik a játék.
13'
Farkas Jeromos szöktette Rieszt, aki centerezett Pócs felé, ám egy védő önfeláldozóan szerelni tudta 6 méterre a kaputól csatárunkat.
21'
Egyenlő erők birkózása folyik a pályán.
22'
Huszár bal oldali beívelését Riesz 8 méterről fejelte a bal sarok mellé.
28'
Huszár bal oldali beívelését Őri lőtte rá kapásból 10 méterről, de egy védőben sajnos elakadt a labda, így fel tudtak szabadítani a hazaiak.
32'
Egyre inkább átvesszük a mérkőzés irányítását. Farkas Jeromos jobb oldali szöglete Nemes elé került, aki 15 méterről jobbal a bal sarok mellé lőtt.
34'
Benke veszélyeztette kapunkat egy jobb oldali 16-os sarkáról ellőtt lepattanó labdával, ami 3 méterrel a bal kapufa mellé szállt.
36'
Egy balról érkező lapos középre adásra Őri érkezett középen, aki 14 méterről megelőzve a védőket és a kapust is, a kapu közepébe lőtt. 0-1!
39'
Huszár bal oldali beívelését Farkas Jeromos fejelte 14 méterről a kapu fölé.
45'
Vége az első játékrésznek. Csapatunk egyértelműen fölényben játszott és megérdemelten vezet.
46'
Nincs változás egyik oldalon sem.
50'
Nemes jobb oldali mintaszerű beadását Puskás vette mellre a 11-es pontnál, majd jobbal a jobb alsó sarokba lőtt, de az asszisztens lesen találta.
56'
Kubót hagytuk lőni 17 méterről, a jobb összekötő helyéről, ám a játékszer 1 méterrel fölé szállt.
58'
Egy jobb oldali BKV szögletet Tóth Sz. senkitől sem zavartatva 7 méterről kapura fejelte, de Bánfalvi bravúrosan védte a testével a labdát.
59'
Zoboki helyén Körösi folytatta.
60'
Nálunk Pócs jött le, és Szendeff folytatta a helyén.
66'
Egy jobb oldalról élesen, erővel belőtt labdát a kaputól 4 méterre berobbanó Gyurkó lőtte a jobb sarokba. 1-1.
69'
Kubó jobb oldali éles szögből elvégzett kapura lövését védte Bánfalvi.
71'
Gólszerzőnk, Őri helyére Herrich állt be.
72'
Riesz ugrott ki a leshatáron a BKV térfelének közepén, megelőzte védőjét, majd 16 méterről védhetetlenül lőtte a bal felső sarokba a labdát. 1-2!
76'
Szabó Á. helyére Egressy állt be.
80'
Körösi kapott sárga lapot visszahúzásért.
81'
Második gólunk szerzője, Riesz helyén Forgó folytatta.
82'
Rab lőtt a bal összekötő helyéről 13 méterről, a félmagas labdát védte Horváth.
90'
4 perc hosszabbítás.