2022. szeptember 17. 15:00

Játékvezetők: Nazsa Tamás (asszisztensek: Márkus Péter és Tőkés Róbert)
Helyszín: Kövi Pál Sportközpont
Szeretettel köszöntjük szurkolóinkat!
Ma délután 15 órától az NB III. Közép csoportjában szereplő Balassagyarmati VSE együttesével játszunk a MOL Magyar Kupa 3. fordulójában a Kövi Pál Sportközpontban.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.

1'
Nazsa Tamás játékvezető a sípjába fújt, a Balassagyarmat indította útjára a labdát.
5'
Lizák szabálytalankodott a félpályánál Zimonyival szemben, szabadrúgás.
11'
Deutsch gurította vissza lövésre a labdát Zimonyinak, azonban a visszaérkező balassagyarmati védő menteni tudott.
12'
Ihrig-Farkas Sebestyén ment el a szélen, középre adott, ám Géresi fölé lőtt.
13'
Megszereztük a vezetést! Egy balassagyarmati védelmi hibát használtunk ki. Zimonyihoz került a labda, aki Ihrig-Farkashoz passzolt, támadónk pedig 11 méterről nem hibázott.
21'
Géresi szöglete veszélyesen kanyarodott középre, azonban Iváncsics kapus kiöklözte a labdát.
27'
Büntetőt kapott a Balassagyarmat! Ferkel lövése megpattant Márkvárton, Lizákhoz került a labda, megtolta a játékszert Dombó mellett, kapusunk pedig elhúzta a lábát.
28'
Egyenlített a Balassagyarmat! A megítélt tizenegyest Bartos értékesítette. 1-1
29'
Ódor Máté kapott sárga lapot.
37'
Iváncsics rossz kigurítását Vida fülelte le, majd 20 méteres lövése célt tévesztett.
42'
Márkvárt visszagurítása után Vida lágyan emelt középre, azonban Ihrig-Farkas mellé fejelt.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdetét vette a második félidő.
46'
Cseréltünk a szünetben: Ihrig-F. és Zimonyi helyett Novothny és Hinora érkezett a második játékrészre.
49'
Petneházi szabadrúgását Deutsch fejelte ki szögletre.
51'
Radó középre adásáról centikkel maradt le középen Novothny.
55'
Ismét kettőt cseréltünk: Vida és Márkvárt jött le, helyettük Berecz és Hidi M a pályán.
61'
Király ment el a szélen, középre adása után Ferkel léc alá tartó lövését Dombó szögletre tornázta.
62'
Változtattak a hazaiak: Bartos helyett Géringer kapott lehetőséget.
63'
Cseréltünk mi is: Géresi helyett Holender érkezett.
66'
Egy szöglet utáni kavarodást követően Berecz 11 méterről a kapu mellé lőtt.
84'
Átvettük a vezetést! Petneházi szabálytalankodott Bereczcel szemben, a megítélt szabadrúgást Hinora ívelte középre, Litauszki átfejelte a túloldalra a labdát, ahol Novothny érkezett, csatárunk közelről nem hibázott. 1-2
88'
Cseréltek a hazaiak: Petneházi és Király helyett Tóth és Erdélyi érkezett a hátralévő időre.
90'
Tányéros kapott sárga lapot.
91'
Szivacski kapott sárga lapot.
93'
Vége a mérkőzésnek!
94'
Az OTP Bank Ligában válogatott szünet következik, bajnoki mérkőzést legközelebb október 1-jén 19:30-kor játszunk hazai pályán, az Illovszky Rudolf Stadionban akkor majd a ZTE csapatát fogadjuk. A Vasas FC II. szeptember 25-én a Kisvárda Master Good II. együttesével méri össze tudását, szintén hazai környezetben. Köszönjük, hogy szurkolóink ezúttal is a helyszínről buzdították csapatunkat! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!