Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás tesztüzemmódban, új felületen az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tudósítás elindult, szurkolóink az alábbi felületen követhetik nyomon a mérkőzés részleteit: https://www.24liveblog.com/live/GUnmK
29'
Kényszerű csere a vendégeknél: Kártik helyett Pekár érkezett.
40'
Megszerezte a vezetést a Kazincbarcika. Pekár végezhetett el szögletet a jobb oldalról, majd Papp Milán visszafejelte középre a labdát, Szekszárdi még beleért, azonban a menteni igyekvő Pávkovics lábáról a hálóba hullott a játékszer (0-1).
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdetét vette a második játékrész, a szünetben egy helyen változtattunk: Ihrig-Farkas helyett Novothny érkezett.
49'
Egyenlítettünk! Szekszárdi szabálytalankodott Holenderrel szemben. A megítélt szabadrúgást Radó végezte el 28 méterre a vendégek kapujától, előre ívelt, majd Tóth Milán a kapunak háttal, 11 méterről Bánhegyi hálójába csúsztatott (1-1).
68'
Csere a Kazincbarcikánál: Kurdics helyett Ádám érkezett.
70'
949 a hivatalos nézőszám.
71'
Átvette a vezetést a Kazincbarcika. Ternován passzolta a labdát Pekárhoz, majd összejátszott Pekárral, aki visszakapta a labdát és 16 méterről kilőtte jobb sarkot (1-2).
72'
Két helyen változtattunk: Tóth Milán és Hidi M helyett Hinora és Sztojka érkezett a hátralévő időre.
80'
Csere nálunk is: Girsik helyett Bakti érkezett a folytatásra.
80'
Kettős csere a vendégeknél: Szabó és Kotula helyett Csillus Ádám és Süttő érkezett.
90'
Cseréltünk: Holender helyén Zimonyi folytatja.
98'
Egyenlítettünk! Bakti előre ívelése után Novothny belsőzte tovább a labdát Zimonyinak, aki a kapujából kijövő Bánhegyi mellett kilőtte a hosszú sarkot (2-2).