Vereség a Balmaz ellen

2017-10-21 17:21
Szépíteni sikerült, de egyenlíteni nem, 2-1-es vereséget szenvedtünk a Balmaz ellen.

A Balmaz elleni hazai mérkőzésünk sokáig eseménytelenül zajlott. Alapvetően uraltuk a játékot, de a távoli próbálkozásainkon kívül lehetőségeink nem voltak. A 32. percben azonban váratlanul vezetést szereztek a vendégek, Sigér volt eredményes közelről (0-1). Hiába próbálkoztunk előre törni, a balmazújvárosi védelem szorosan visszazárt. A 42. percben védelmünk ismét bizonytalankodott, amit kihasználtak a vendégek, Arabuli kettőre növelte az előnyüket (0-2). A félidőben már nem változott állás, kétgólos hátránnyal fordultunk.

A második játékrészt aktívan kezdtük, az első komolyabb lehetőségünk az 53. percben esett, Gaál azonban csak az oldalhálóba fejelt közelről. Néhány perccel később viszont büntetőhöz jutott csapatunk, a szépítési lehetőséget pedig kihasználtuk, Remili magabiztosan értékesítette a 11-est (1-2). Azonban hiába uraltuk a játékot és birtokoltuk sokat a labdát, nem igazán tudtuk áttörni a vendég védelmet. A távoli próbálkozásaink pontatlanok voltak, eredménytelenek voltunk a mérkőzés hátralevő részében. Az eredmény már sajnos nem változott, 2-1-es vereséget szenvedtünk a Balmaz ellen.