10 Bobo

15 Katona Máté

17 Görgényi Dávid

5 Cseke Benjámin

Nehéz mérkőzésen vagyunk túl. A rövid időn belül lejátszott három mérkőzés miatt igen fáradtak voltak a játékosaink, de sikeresen elhoztuk a három pontot. Már csak egy ponttal vagyunk a Békéscsaba mögött. Hajrá Vasas!

92.perc a bíró hármas sípjszava vetett véget a játéknak.

83. perc Thiago kapuralövése kipattant, a labdát pedig Szilágyi értékesítette a bal alsóbanöt méterről! 2:3

80. perc Katona és Pavlov párharcát sajnos a putnoki játékos nyerte meg, a kapu elé kerülve pedig a hosszúba lőtte. 2:2

79. percben Mayor jött le és Luptak kapott lehetőséget a hazaiaknál.

78. percben szépített a putnoki Pavlov Dusan. Bal oldali támadást követően az ötös sarkáról a jobb felsőbe talált. 1:2

Kihasználja a harmadik csere lehetőségét is Dirk Berger. Ferkó lép a pályára Bastian pedig helyet foglal a kispadon.

67. perc Pavlov balról ellőtt labdáját Szatmári a jobb alsőban védte ki, de szerencsétlenül, lágyékon találta..

Közel 30 Vasas szurkoló van a helyszínen, mégis túlharsogják a száznál is több fős hazai tábort.

62.perc Veszélyesnek tűnő támadást vezetett a Putnok, de az ötös sarkáról visszagurított labdát az üresen tátongó kapu elől Elek a világűrbe lőtte.

59. perc Moral kapott sárgát Basti elleni szabálytalankodásáért.

54. perc Jackob félpályás indítását követően Szilágyi maga elé vette a labdát, majd 8 méterről a kapus mellett ellőve talált hálóba. 0:2

51. perc Újabb Vasas csere - Shane kap lehetőséget, Cseke pedig elhagyja a játékteret.

48. perc bal oldali putnoki támadást követően Jackob buktatta a hazai csatárt, besárgult, a bíró pedig tizenegyest ítélt. Crisan középre tartó labdáját Szatmári lábbal védte.

A második félidő kezdetén csere a Vasasnál, Bobo helyén Szilágyi lépett pályára.

Véget ért az első félidő. Kiegyenlített erőviszonyok mellett folyik a mérkőzés.

39.perc Popovics beadása nyomán Jackob Wilson a kiinduló kapus fölött fejelte el a labdát. 0:1 Vezetünk!

38. perc Thiago szabálytalankodott a Zabossal szemben - sárga.

36. perc Thiago 27 méteres lapos lövését  Efendic, a jobb alsó sarokban védte ki.

31. perc Lucas kapott sárgalapot, Eleket rúgta fel, akit lekísértek a pályáról de hamarosan visszatért.

29. perc Thiago 25 méteres szabadrúgása is megakadt a sorfalban.

Egyelőre próbálgatják egymás erejét a csapatok. A tizenhatoson belülre igen ritkán kerül a labda.

24. perc Csere a Putnoknál Kerékgyártó jön le, Bene pedig a pályán.

18. perc Görgényi lapos labdáját Wilson fogadta a kapu előtt, de lövésébe a putnoki védő belépett..

17. perc Sárga lapot kapott a Pavlov amiért elspdprta Nikolovot.

16. perc Görgényi jobb oldali beadását Bobó továbbította  kapu felé, Basti centikkel maradt le. A labda a jobb kapufa mellet távozott a játéktérről.

9. perc putnoki szabadrúgás 25 méterről, megakadt a labda a sorfalunkban. A következő percben vezették a hazaiak az első veszélyes támadást a kapunk ellen, a balról ívelt labdát Lucas rúgta ki jobbra az ötöstől.

5. perc Popovics 17 méterről a jobb felsőt célozta, a putnoki kapus kivédte.