Hermány Bence a Vasashoz igazolt

2013-07-05 00:00
Kapus poszton erősítettünk

Új kapussal bővült a futball klub kerete, hiszen Hermány Bence ma aláírta 3 éves szerződését a piros-kékeknél. A 23 éves hálóőr a Ferencváros csapatában védett az előző években és tavaszi teljesítményével felkeltette a szakmai stáb figyelmét.
A július elsején kezdődő felkészüléskor már elkezdte az edzéseket és a próbajáték hamar komolyra fordult a számára.
A zöldek elleni előkészületi mérkőzésen pontosan a helyzet pikantériája miatt még nem állt kapuba ám a csütörtöki NK Osijek elleni mérkőzésen  a piros-kékek hálóját az első félidőben már ő védte.
Szükség volt a bravúrjaira ahhoz, hogy az első félidő 1:1 döntetlennel záruljon a horvát első osztályú csapat ellen, mindössze egy szöglet utáni fejessel késztette megadásra a horvát alakulat.
Az edzőmérkőzések során bizonyíthatja rátermettségét és minden bizonnyal nagy csatában lesz az egyes számú mezért.