Döntetlent játszottunk a Balmazújváros otthonában

2018-09-30 18:49
A Merkantil Bank Liga 10. fordulójában csapatunk 1-1-es döntetlent játszott a Balmazújváros vendégeként.

Mindkét csapat támadó felfogásban kezdte a mérkőzést, de sajnos a hazaiak szereztek vezetést. A 22. percben Domokos lövése kötött ki a kapunkban. Ezt követően szünetig több helyzetet is kidolgoztunk, de Balajti lökete, majd pedig Hrepka közeli próbálkozása sem talált utat a kapuba.

A második félidő elején Szécsi, a hazaiak kapusa buktatta Balajtit a tizenhatoson belül.  A jogosan megítélt büntetőt a sértett a bal sarokba helyezte.  A 68. percben Hrepka próbálkozása szállt fölé, majd Ádám veszélyes szabadrúgását védte a kapus. A 84. percben Szatmári beívelését követően Ádám fejelt, de a védők felszabadítottak. Nem sokkal később Balajti került helyzetbe, elhúzta a labdát a kapus mellett, a hazaiak azonban az utolsó pillanatban felszabadítottak, így maradt az 1-1.

Balmazújváros – Vasas 1-1 (Domokos 22., ill. Balajti 50. – 11-esből)