Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum

1'
Elkezdődött a mérkőzés.
5'
Megszereztük a vezetést! Rab Boldizsárnál maradt ott a labda a 16-oson belül, aki eltolta a kifutó kapus mellett a játékszert, majd 8 méterről a kapuba bombázott (1-0)!
16'
A semmiből egyenlített a Gödöllő: egy jobb oldali kontra végén Barabás centerezését a hosszún érkező Koziorowski Richárd lőtte közelről a hálónkba (1-1).
24'
Átvettük a vezetést. Egy jobbról érkező szögletet követően röviden tisztáztak a vendégek, a labda az ötösnél helyezkedő Feledy Balázshoz került, hátvédünk pedig 4 méterről lőtt a kapuba (2-1)!
36'
Megdupláztuk az előnyünket: egy szemre is tetszetős labdajáratás és akció végén Papp passzolt az érkező Szilvási Zsolthoz, aki egy remekül helyezett lövéssel, a jobb oldali kapufa segítségével szerezte meg csapatunk harmadik találatát (3-1).
38'
Megszereztük negyedik gólunkat: szinte egy az egyben lemásoltuk az előző támadást, Papp bal oldali beadására Szilvási érkezett menetrendszerűen (4-1).
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdetét vette a második játékrész.
63'
Büntetőhöz jutott a Gödöllő: Feledy szabálytalankodott a 16-oson belül Dolhaival, a megítélt 11-est pedig Reznek bombázta védhetetlenül a bal felső sarokba (4-2).
70'
Visszaállítottuk a háromgólos különbséget: Varga Donát mesteri labdát tálalt a védők mögé beinduló Pócs Balázs elé, aki 10 méterről értékesítette a ziccert (5-2).
90'
Vége a mérkőzésnek! Harmadik felkészülési mérkőzésünkön, Szilvási Zsolt duplájával, valamint Rab Boldizsár, Feledy Balázs és Pócs Balázs góljával 5-2-re nyertünk a Gödöllői SK ellen.
91'
Folytatás február 17-én, szombaton 11órától negyedik felkészülési mérkőzésünkön az Eger SE otthonába látogatunk. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!