Vasas FC - PMFC

2024. február 19. 20:00

Játékvezetők: Pintér Csaba (asszisztensek: Rózsa Dávid és Kiss Balázs, tartalékjátékvezető: Jakab Árpád)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Mi indítottuk útjára a labdát, szokásos, piros-kék felszerelésünkben játszunk ma este, míg a pécsiek tiszta fehérben futballoznak.
15'
Takács rántja le Radót a kezdőkörben, megakadályozva ezzel egy gyors ellentámadást – a vendégek játékosa kapja a meccs első sárga lapját.
42'
Baráth vág előre egy csínes labdát Harsányi elől, amelyet Doktorics mintaszerűen szelídít meg a 16-os bal sarkánál, becsapva ezzel védőjét, majd kapura lő – a próbálkozásba középen Tóth Milán ér bele, az elmozduló Helesfaynak így pedig nincs esélye a hárításra (1-0)!
45'
Véget ért az első játékrész, amelynek végén a játék képe alapján megérdemelten mehetünk előnyben a 15 perces pihenőre.
46'
A vendégek kezdték a második félidőt.
47'
Miknyóczki nem jött ki a második játékrészre, Lacza Alex váltotta.
58'
Girsik és Szalay hagyja el a pályát, ahová Bakti és Holender érkezik.
70'
Radó és a gólpasszt jegyző Doktorics jön le, Hinora és Deutsch érkezik az utolsó, bő 20 percre.
73'
Urblík ugratja ki remekül a bal szélen az imént beálló Deutsch Lászlót, akinek veszélyes beadását Helesfay éppen a közpen érkező Tóth Milán elé üti, aki 10 méterről az üresen maradó kapuba lő (2-0)!
76'
Gera, Bukovics és Szeles le, Szabó, Tóth-Gábor és Bachesz érkezik a pályára.
80'
Urblík jobbról érkező szabadrúgása megcsúszik középen, majd némi szerencsével Tóth elé kerül, aki jókor van jó helyen, és néhány méterről ismét az üres kapuba passzol (3-0)!
81'
Tóth Milán ezúttal előkészít, jobbról centerez az érkező Bakti elé, aki laposan értékesíti a ziccert (4-0).
82'
Tóth helyére Berecz állt be.
83'
Baráth Botond kapott sárga lapot.
85'
Szépített a Pécs. Lacza vezette a labdát, majd a 16-os vonaláról a jobb felső sarokba lőtt (4-1).
86'
Berecz szabálytalankodott Tóth-Gáborral, sárga lap.
90'
Vége a mérkőzésnek. Tóth Milán klasszikus mesterhármasával és Bakti Balázs góljával 4-1-re legyőztük a PMFC csapatát.
91'
Együttesünk legközelebb vasárnap 17 órakor Kazincbarcikán lép pályára a Merkantil Bank Liga 22. fordulójában.