Helyszín: (NB III) Tábor utcai Sporttelep

0'
Elkezdődött a mérkőzés.
27'
Megszereztük a vezetést! Feledy felszabadítása szállt be a 16-oson belülre, az egymásra váró újpesti védők között pedig szemfülesen Molnár ugrott fel leghamarabb és 7 méterről a kapuba csúsztatott (0-1)!
32'
Egyenlített az Újpest. Gyanús körülmények között – az egyértelműen lesen álló Simont ugratták ki, aki el is indult a labda felé, megzavarva ezzel védelmünket, ám végül nem ért hozzá a játékszerhez, a mélységből érkező Tóthoz engedte a passzt, ő pedig 14 méterről kilőtte a bal alsó sarkot (1-1).
37'
Átvettük a vezetést! Sztojka fülelt le egy átadást a hazai térfélen, majd remekül tálalt a 16-os előterében helyezkedő Hőshöz, aki átvétel után, védhetetlenül bombázott a kapu jobb oldalába (1-2).
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdetét vette a második játékrész.
58'
Ott a harmadik Vasas-gól! Varga bal oldali szögletét közvetlen közelről Szilvási már nem hibázta el, a védők gyűrűjében a hálóba bólintott (1-3).
90'
Vége a mérkőzésnek! Utolsó felkészülési mérkőzésünkön Molnár Csaba, Hős Zsombor és Szilvási Zsolt góljával 3-1-re nyertünk a szintén harmadosztályú Újpest FC II. otthonában. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!