Játékvezetők: Vad II. István; asszisztensek: Kelemen Attila és Varga Gábor.
1003 szurkoló látogatott ki a mérkőzésre.

Az MTK kezdi a mérkőzést! Hajrá, Vasas!!
Szurkolóinktól zeng a dunaújvárosi stadion
3'
Egyelőre passzolgatással telnek az első percek
5'
A mérkőzés csendesen, helyzet nélkül folyik, ellenben szurkolóink nagyon aktívak.
6'
Az első szöglet a mienk: Müller adta be jobbról, Novák el tudta lőni, de egy védőről kipattant így újabb szögletet rúghattunk: Müller második beadását kifejelték a védők.
8'
Veszélyes helyről jöhet szabaddal az MTK, a jobboldali 16-os sarkáról végezhetik el: Kanta rúgta bele a sorfalunkba
9'
A szabadrúgást követő beadást Grgic fejelte rá
12'
Kanta végezhetett újabb szabadrúgást ezúttal a baloldalról: leadta Gerának, aki kapásból 28 méterről lőtt felső lécet, a kipattanót Hermány fogta
13'
Remili lépett ki kiváló ütemben, egészen a 16-osig vezette egyedül, de sajnos ballal fél méterrel mellé csavart.
14'
Kanta szabadrúgás a baloldalról: Debreceni tudott belefejelni, Hermány lehúzta.
16'
Remili vett át jól egy labdát a baloldalon, a 16-oson belül ellőtte, de fölé ment
18'
Az MTK-nál valamelyest többet van a labda, de akcióból még nem tudtak veszélyeztetni,
21'
Müller ívelt be egy szabadrúgást, de a védők kifejelték.
23'
Gera iramodott meg a jobboldalon, 1-2 csel után beadta, de Korcsmár kifejelte,
25'
30 méterről, középről MTK szabadrúgás: Kanta adta be, Berecz kifejelte
27'
Hermány fogta magabiztosan Nikac csúsztatását.
28'
Müller adhat be jobbról szögletet: Debreceni fejese nem ment kapura
29'
Pavlov jobboldali beadása kipattant egy védőről, szöglet: Müller adta be, de a védők kifejelték
31'
A Puskás Akadémia közben már 2-0-ra vezet a Budapest Honvéd ellen
32'
Hermány védte lábbal Nikac 12 méteres lövését.
34'
Novák kapott labdát a baloldalon, bevezette a 16-oson belülre, de kissé kisodródott, élesen tudta csak rálőni, Hegedüs védte a kapufánál.
37'
Az utóbbi percekben mi uraljuk a labdát, fokozatosan próbálunk előretörni.
39'
Hermány védte Hajdú 17 méteres kapáslövését.
42'
Novák és Berecz játszott össze a jobboldalon, Novák végül kissé kisodródva ellőtte, de elgurult keresztbe a kapu előtt
43'
Romic mentett nagyot a kapu előterében, Nikac tudott majdnem lőni
44'
Grgic kapott sárgát miután lerántotta Novákot
44'
1 perc a ráadás
45'
Vége a félidőnek, 0-0 az állás.
46'
Elkezdtük a második félidőt. Csere is volt nálunk: Müller helyett Pavlov jött ki a második játékrészre
49'
Kanta szabadrúgása mindenkinek hosszú volt, utána fel tudtunk szabadítani
50'
Hermány védte Thiam távoli, de erős lövését
52'
Szép támadást vezettünk, sajnos az utolsó pillanatban Berecz elől, felszabadítottak a védők
55'
Thiam, szinte üres kapura szerencsére nagyon fölé lőtte 3 méterről.
57'
Ádám és Remili játszottak össze, végül Ádám emelte rá 16 méterről, sajnos centikkel fölé ment
59'
Novák kapott jó labdát Remilitől, kapásból ballal előtte, de fölé/mellé szállt
61'
Strestik érkezik Hajdú helyére az MTK-nál
63'
Novák lőtte el 25 méterről, de magasan fölé szállt a labda
65'
Berecz adta be a jobboldali szögletünket: de a védők kivágták a labdát
66'
GÓÓÓÓÓL!!! VIDA!!! Nagyjából 37 méterről a jobboldali oldalvonal közeléből ívelte be, de Hegedüs kint állt a kapujából, és behullott a labda a kapuba
67'
Bese lőtt fölé 17 méterről
68'
Pavlov lőtt mellé 20 méterről
69'
Hermány védte Vadnai próbálkozását
71'
Két szögletet végzett el egymás után az MTK, Hermány mindkétszer résen volt
71'
Berecz lövését blokkolták a védők.
74'
Az utóbbi percek az MTK-é, többet birtokolják a labdát,de nem tudnak helyzetet kialakítani