Mezőörs KSE - Vasas FC

2024. február 28. 13:00

Játékvezetők: Pillók Ádám (Baghy Csaba és Kovács Gábor, tartalékjátékvezető: Sipos Tamás)
Helyszín: Mezőörs KSE Sporttelep
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Tiszta fehérben játszó csapatunk indította útjára a labdát, a hazaiak zöld-feketében futballoznak.
37'
Kis kakaskodás után tőlünk Girsik , a hazaiaktól Böröczky kap sárga lapot.
45'
Eseménytelenül teltek el a félidő utolsó percei, egyik kapu előtt sem adódott gólszerzési lehetőség, így gól nélküli döntetlennel mehetnek pihenőre a csapatok.
46'
A hazaiak kezdték a második félidőt.
47'
Girsik, Szalay és Sztjoka nem jött ki a második félidőre, Bakti, Radó és Berecz érkezett a pályára.
57'
Megtörtük a jeget: Hinora szöktette remekül Holendert a jobb szélen, aki betört a 16-oson belülre, majd remekül centerezett laposan, az érkező Berecz pedig közelről a kapuba passzolt (0-1)!
60'
Deutsch helyét Doktorics vesz át a bal szélen az utolsó, bő félórára.
68'
Vayer Gábor számára ér véget a találkozó, Venczel váltja a hazaiak tapasztalt csapatkapitányát.
72'
Tóth M. helyett Szántó a pályán.
80'
Egyenlítettek a hazaiak. Gyakorlatilag a semmiből... Egy nagy bedobás után Venczel ollózása odapattog Végh elé, aki négy méterről a vetődő Uram mellett a kapu jobb oldalába passzolt (1-1).
90'
Nem született döntés a rendes játékidőben, kis szünet és jöhet a hosszabbítás.
91'
Mi kezdtük a hosszabbítás első félidejét.
97'
Kerékgyártó rúgja meg csúnyán a félpályánál meginduló Radót, sárga lap a "jutalma".
101'
Hinora jön le, Vida Máté érkezik a középpályára.
105'
Hiába játszottunk nagy fölényben a ráadás első 15 percében, továbbra is döntetlen az állás.
106'
A hazaiak kezdték a ráadás második félidejét.
107'
A gólszerző Végh helyére Simon áll be.
110'
Urblík veszített labdát a kezdőkörben, így Hidi M-nek be kellett vállalnia egy szabálytalanságot a félpályánál, hogy megállítsa a meginduló hazai kontrát, sárga lap ez is.
119'
Tóth László le, Simigla be.
120'
Nem változott az eredmény, 11-esek döntenek a továbbjutásról.
121'
Itt a vége, minden büntetőt értékesítettünk, míg a hazaiak egyet elhibáztak, így mi vagyunk ott a MOL Magyar Kupa legjobb nyolc csapata között.