Budafoki MTE - Vasas FC

2024. február 14. 17:00

Játékvezetők: Derdák Marcell (asszisztensek: Huszár Balázs és Mohos Milán, tartalékjátékvezető: Gaál Ákos)
Helyszín: BMTE Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Csapatunk indította útjára a labdát, amely tiszta fehérben játszik ma, a hazaiak piros-feketében futballoznak.
14'
Zsóri emeli magasra a lábát és csúnyán fejbe rúgja Baráthot, sárga lapot kap a budafoki támadó.
25'
Egy hazai szögletet követően indítanánk gyors kontrát, Merényi azonban visszahúzza Hinorát, aki emiatt visszacsap. Mindkét játékos besárgul.
35'
Merényi szorul ápolásra, ismét áll a játék, már nem először a félidő folyamán.
38'
Merényi nem tudja folytatni, Vasvári érkezik a helyére.
44'
4 perc a ráadás az első félidő végén.
45'
Nem született gól, így 0–0-s állásnál mehetnek pihenőre a csapatok.
46'
A Budafok kezdte a második játékrészt.
47'
Hinora és Vida nem jött ki a második félidőre, Urblík József és Tóth Milán a pályán.
48'
Ódor csúszott rá Kalmár lábára, hátvédünk sárga lapot kap.
61'
Radó jön le, Szalay Szabolcs váltja.
64'
Bírót csapja be Tóth Milán egy szép csellel, a budafoki védő azonban visszarántja, sárga lapot kap érte.
71'
Zsóri és Czérna helyére Elek és Nagy érkezik.
72'
Girsik jön le, Bakti váltja.
78'
Holender ezúttal nem lő gólt, Zimonyi váltja támadónkat az utolsó, bő negyedórára.
86'
Soltész és Kalmár számára ér véget a találkozó, Fekete és Németh jön az utolsó percekre.
94'
Baráth kapott sárga lapot.
95'
Nem született gól, egy ponttal távozunk a Promontor utcából.
96'
Folytatás legközelebb február 19-én, hétfőn a Pécsi MFC-t fogadja a Merkantil Bank Liga 21. fordulójában. A találkozót az M4 Sport élőben közvetíti, a mérkőzés a közvetítés miatt 20 órakor kezdődik.