Döntetlen Tiszakécskén

2018-09-26 17:55
1-1-es döntetlent játszottunk a Tiszakécske otthonában. Vaskó szerzett vezetést, büntetőből egyenlítettek a hazaiak.

Hinora kisebb sérülésével indult a meccs - őt később le is kellett cserélni -, majd a játékrész közepén Bese mentett többször is jól, a legnagyobbat Stoiacovici közeli próbálkozásánál. A mieinknél Balajti, Hrepka, majd Murka előtt adódtak lehetőségek, de nekünk sem sikerült betalálni.

Nem úgy a második félidő elején: egy jobboldali szögletre Vaskó emelkedett fel a legmagasabbra, és 7 méterről a jobb alsó sarokba csúsztatta a labdát (0-1). Nem sokáig örülhettünk, mert percekkel később a hazaiak 11-est kaptak, amit Kardos értékesített (1-1).

A folytatásban inkább mi veszélyeztettünk: Murka 8 méteres életerős bombáját védte bravúrral Molnár, aki később Balajti helyzeténél is nagyot mentett a léc alól. A győzelmet a legvégén is megszerezhettük volna, ám Talabér 20 méteres bombáját ismét bravúros vetődéssel tolta ki a bal alsó sarokból a hazaiak kapusa, így 1-1-es döntetlennel zárult a mérkőzés.

A meccs részletes tudósítása itt érhető el.