Vasas FC - ETO FC

2022. március 13. 19:30

Játékvezetők: Radványi Ádám. Segítői: Becséri Gergely, és Márkus Péter.
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 19:30 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság 28. fordulójában a Vasas FC - ETO FC mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Az Illovszky Rudolf stadionban 6 Celsius fokos levegőhőmérséklet, derült idő van.
Csapatunk ugyanazzal a kezdő tizeneggyel kezd, mint amellyel hétközben Pécsett 1-0-ra győztünk.
A győriek az előző fordulóban otthon győzték le a Csákvár együttesét 4-3-ra.
Az akkori kezdőcsapathoz viszonyítva ma négy eltérés van. Bekerült Berki, Priskin, Vitális, és Fodor, míg kikerült a kezdő 11-ből Bagi, Vincze, Vernes, Farkas B.
1063 a hivatalos nézőszám.

1'
A mérkőzés előtt köszöntötték a Magyar Kupa győztes Vasas női röplabdacsapatát. Csapatunk a megszokott piros-kék csíkos mezben, piros nadrágban és lábszárvédőben. Ellenfelünk tiszta fehérben. A találkozót csapatunk kezdte.
2'
A kezdés után eladtuk a labdát, majd Priskin fejese után Berki lőtt 5 méterről, de Jova bravúrral védte a közeli lövést.
7'
Silye bal oldali beadását a hosszú saroknál felugró Ihrig-Farkas 2 méterről fölé fejelte.
9'
Óvári kapott a bal szélen egy jó indítást, betört a 16-oson belülre, majd 7 méterről, közép magas lövését Jova biztosan vette mellre.
12'
Pátkai passzolta balról, a középen érkező Bereczhez, aki 16 méterről lőtt, de egy győri lábáról a bal kapufa mellé pattant a labda. Márkvárt jobb oldali szögleténél nálunk lökést fújt a játékvezető, kifele szabadrúgás.
14'
Silye kanyarintotta balról a labdát középre, ahol Radó 14 méterre ballal kapásból rálőtte, de a labda fél méterrel fölé szállt.
16'
Silye bal oldali beívelését Ihrig-Farkas bombázta a felső lécre 10 méterről. De egy védő lábát érintette. A bal oldali Márkvárt szögletét kivágták.
17'
Radót buktatták, 11-es. Radó büntetőjét a balra vetődő Fadgyas lábbal hárította.
19'
Silye bal oldali menetrendszerinti beívelését Radó, 14 méterről, középről a bal sarok mellé fejelte.
21'
Radó passzolta középre a labdát, az érkező Ihrig-Farkas 12 méterről rálőtte, de Fadgyas ismét lábbal hárított.
23'
Pátkai adta középre a beinduló Ihrig-Farkashoz, aki nem tudta jól átvenni a labdát, és estében rálőtte 9 méterről a labdát, de azt Fadgyas könnyen fogta meg.
25'
Berecz lőtt 17 méterről, középről 1 méterrel a kapu fölé.
34'
Kiegyenlítettebbé vált a játék, és a korábbi rohamaink visszább hagytak.
36'
Márkvárt futott le bal oldalt az alapvonalig, ám lapos beadását középen Fadgyas kaparintotta meg.
39'
Ihrig-Farkas néhány jó csel után betört a jobb oldalon a 16-oson belülre, majd 8 méterről, ballal megcélozta a bal alsó sarkot, de Fadgyas a helyén volt és biztosan fogta meg a labdát.
45'
Márkvárt végezhetett el szabadrúgást a térfél közepéről. A lágy beívelést Iyinbor fejelte fel a magasba, amit Fadgyas húzott le. Vége az első játékrésznek.
46 '
Márkvárt helyett Hinora állt be.
53'
Pátkai ugratta ki a jobb összekötő helyén Ihrig-Farkast, akinek középre adásáról lemaradtak a belül érkezők.
56'
Bal oldali szögletet végezhetett el Hinora. Beadását kivágták a vendégek. Az ellentámadásból Vitális került lövőhelyzetbe, 22 méteres, középről leadott bombája 2 méterrel süvített el a jobb kapufa mellett.
58'
Zimonyi lőtt 12 méterről, ám a labda egy győri lábról a bal sarok mellé pattant.
61'
Zimonyi került gólhelyzetbe, ám szorongattatva, 7 méterről lőtt, de Fadgyas védett.
63'
Ihrig-Farkas helyére Feczesin állt be, míg a győrieknél Berki helyén Bacsa folytatta.
65'
Toma kapott sárga lapot, Radó lerántásáért.
66'
Priskin helyén Farkas folytatta.
69'
Jobb oldali szögletet végezhetett el Hinora. Beívelése után Pátkai lábát rúgták ki, de nincs büntető.
73'
Jobb oldali szögletet adhatott be Hinora. Középen Kiss Máté menteni akart, de saját kapujába bombázott. Öngól! 1-0!
75'
Zimonyi helyén Hidi M folytatta.
75'
Pátkai kapott sárga lapot, felrúgásért.
76'
78'
Jobb oldali Hinora szögletre Pátkai érkezett középen, de Fadgyas kiöklözte a labdát.
82'
Iyinbor kapott sárga lapot, hátulról ellenfele lábát is eltalálta, miközben elrúgta a labdát.
85'
Berecz ugratta ki Radót, aki a jobb oldali lécre kanyarintotta a labdát, a kipattanót Hinora a a bal kapufa mellé lőtte.
86'
Tuboly helyére Erdei állt be.
87'
Fodor talpalta le Hidi M-et, sárga lap.
89'
Feczesin 3 méterről a kapuba belsőzte a labdát, Szivacski jobb oldali beadása után! 2-0!
90'
3 perc hosszabbítás. Pekár állt be Radó helyére.
93'
Vége a mérkőzésnek! Csapatunk ezzel a győzelemmel 59 pontra növelte pontszámát, így 4 pont az előnyünk a DVTK előtt, a harmadik Kecskemét előtt 8 pont előnyünk van. 573 perce nem kaptunk gólt! Szép volt, Fiúk! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld! Legközelebb egy hét múlva Balamazújvárosban lép pályára, 14:00 órától, a Nyíregyháza ellen.