Vasas - Vác

2019. március 31. 17:00

Játékvezetők: Kovács Gábor Péter (Punyi Gyula, Márkus Péter)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
20 fok, tiszta ég, tavaszias idő. Csapatunk piros-kékben, a vendégek tiszta fehérben lép pályára

0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Vasas-Vác Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Szűk egy óra múlva kezdő sípszó.
0'
Kijöttek a csapatok, a két "cséká", Balajti Ádám és Hegedűs Csaba a játékvezető elé járult. A vendégek kezdenek.
0'
Ünnepélyes kezdőrúgást végezet el Fehér László, aki 60. születésnapjára kapta ajándékba. Boldog születésnapot kívánunk!
1'
Elhangzott a kezdő sípszó. Hajrá, Vasas!
3'
Csillag indult meg a bal szélen, a váltás nem sikerült jól, így a lövést Lakatos Csaba könnyedén blokkolta.
5'
Váci támadás, amit Kelemen fejelt ki az alapvonalon túlra
8'
Hajdú indult meg a jobbszélen, az alapvonalnál visszapasszolta, Birtalannak, a lövést Halasi blokkolta, a kipattanóra érkező Szatmári pedig kapott az alkalmon és ellőtte a labdát, amit Halasi viszont megfogott.
13'
Több kisebb váci helyzet az utóbbi percekben, de komolyabb gólveszély nem fenyegette a kapunkat.
16'
Birtalan indulhatott volna meg a jobb szélen, de az asszisztens lest jelzett
17'
Király a bal szélről középre futva alányúlt a labdának, de a labda a bal kapufa mellett nem sokkal ment el
20'
Tóth Bence lőhetett szabadrúgást a tizenhatos előtt másfél méterrel, Birtalan átlépése után. A labda ívelten a sorfal mellett ment el, de Halasi a jobboldali kapufánál kibokszolta a játékszert az alapvonalon túlra.
22'
Vezet a Vác. Durso lőtt először a kapura, amit Bese kiütött, a kipattanót pedig Murai kotorta be a kapuba. 0-1.
26'
Csillag lövését Murka blokkolta a bal lábával, amivel kontrát indíthattunk, de a vendégek tizenhatosánál a lehetőség elhalt
27'
Szatmári beadása Balajtinak, aki fordulásból rálőtt a kapura, de Halasi a jobb felső sarokból halászta ki a labdát.
28'
Kovács Milán beadását Balajti lőtte a kapuba, de az asszisztens lest jelzett
30'
Birtalan-szabadrúgás huszonhat méterről, ami a baloldali kapufa mellett ment el
38'
Kelemen távoli lövése, ami a léc felett hagyta el a pályát
40'
Csillag Dárius sárga lapot kapott, buktatásért
41'
GÓÓÓÓÓÓL!!! BIRTALAN!!! Birtalan kapott egy szép labdát a bal szélre, majd ráküldte a kapura, ami Halasi mellett a bal alsóban landolt. 1-1!
42'
Lakatos ívelte át a balszélről a jobb szélen érkező Balajtira a labdát, aki a kapura lőtt, de csak az oldalhálót találta el
43'
Újra vezet a Vác. Kákonyi verte be a labdát a kapunkba. 1-2.
45'
Félidőt fújt a játékvezető, egygólos hátránnyal megyünk a tizenöt perces szünetre
46'
Elkezdődött a második félidő. Egyik csapat sem cserélt.
46'
Büntetőt ítéltek számunkra, miután Hegedűs a tizenhatoson belül buktatta Birtalant.
47'
GÓÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Csapatkapitányunk magabiztosan a bal alsóba a tizenegyest. 2-2!
48'
GÓÓÓÓÓL!!! KOVÁCS MILÁN!!! Megszereztük a vezetést, miután Kovács Milán a tizenhatosnál megcélozta a kaput, ami a jobb alsó sarokban ért célt. 3-2!
54'
Sárga lapot kapott Tóth Bence, buktatásért
56'
Hajdú ívelt be egy szabadrúgást a tizenhatoson belülre, de Király nem ért bele jól a labdába, így a jobboldali kapufa mellett gurult ki.
57'
Zsolnai Richárd is kapott egy sárga lapot, szövegelésért
59'
Hajdú lőtt úgy húsz méterről, de Halasi meg tudta fogni az ígéretesnek tűnő lövést
60'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Csapatkapitányunk volt megint résnél, a tizenhatoson belül célzott a kapura, a labda pedig a felső lécről a gólvonalon belül ért földet. 4-2!
63'
Szépít a Vác. Ismét Kákonyi volt a gólszerző. 4-3.
64'
Váci támadás, egy beadást követően fejeltek a kapunkra, amit Bese védett, de a labda kiesett a kezéből, azonban sikerült másodszorra is megfognia.
66'
Első cseréjét hajtotta végre a Vác, Durso Giuliano helyett Wieland Dominik érkezett a pályára.
67'
Zsolnai próbálkozott, Kelemen mentett, ami alig ment a kapufa mellé.
68'
Ismét Zsolnai, most fölé lőtt távolról
71'
Újabb büntetőt ítéltek meg nekünk, miután az egyik váci védő beakasztotta magát Király Botondba.
72'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Csapatkapitányunk szokás szerint magabiztosan a kapuba lőtte a labdát. Most a jobb alsóba. 5-3!
73'
GÓÓÓÓL!!! BIRTALAN!!! Sorozatban gyártjuk a gólokat, most Birtalan indulhatott meg gyakorlatilag szabadon, és Halasi mellett küldte a kapuba a labdát. 6-3!
76'
Először cserél csapatunk: az egyik gólszerzőnk, Kovács Milán helyett Borbély Bálint érkezik a pályára.
78'
Szatmári lőhetett most, Halasi bravúrosan védett
80'
Kettős cserét hajtunk végre: Király Botond helyére Rétyi Róbert, Szatmári Lóránd helyett Hrepka Ádám érkezik.
83'
Egy váci támadást láthatott a kilátogatott 886 néző, ami Muraihoz köthető. A váci támadó lövése a bal kapufa ment el.
84'
Ismét szépít a Vác. Tóth Gergely lőtte a kapunkba a labdát. 6-4.
85'
Cserélt a Vác: Zsolnai Richárd helyett Gyürki Gergely a pályán.
87'
GÓÓÓÓL!!!! BALAJTI!!! Centerünk a mai mérkőzésen megszerzi a negyedik gólját. Egyedül futott előre a labdával, amit éles szögből a kapus felett a kapuba küldött. 7-4!
88'
Birtalan célzott a váci kapura, ami nem sokkal ment a léc fölé.
90'
Két perc hosszabbítást jelzett Kovács J. Zoltán tartalék játékvezető.
91'
Birtalan ismét gólszerzésre ment, de Halasi megint bravúrosan védett.
92'
Lefújta a játékvezető a mérkőzést. A szezon egyik, ha nem leggólgazdagabb mérkőzésén 7-4-re nyertünk a Vác csapata ellen. Szép, volt fiúk!