Vasas - Tiszakécske

2019. március 10. 17:00

Játékvezetők: Nagy Róbert (Szert Balázs, Kepe Arnold)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
12 fok, borult idő, esik az eső. Csapatunk piros-kékben, ellenfelünk fehérben lép pályára

0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Vasas–Tiszakécske Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Fél óra múlva kezdő sípszó.
0'
A két csapatkapitány Nagy Róbert játékvezetőnél, a kezdés joga csapatunkat illeti-
0'
Vezetőedzőnk, Szanyó Károly újra számíthat Kovács Milánra, aki a kispadon foglal helyet. Nem játszik ma a sérült Murka Benedek, helyette Szivacski Donát kezd. Nincs a pályán az egymeccses eltiltását töltő kapusunk, Bősz Levente sem, helyette Bese Balázs kezd.
1'
Elhangzott a kezdő sípszó. Hajrá, Vasas!
2'
Balajti jutott helyzethez a baloldali kapufától nem messze, de Molnár zárta a rövid sarkot és védett.
3'
A szögletet a tizenhatoson belülre íveltük, Király fejelt, de Molnár lehúzta a labdát.
4'
Újabb jobboldali szöglet, amit Hajdú végzett el, de a játékosaink előtt egy tiszakécskei védő kifejelte a labdát
8'
Király indította szépen Balajtit a jobb szélen, aki látván, hogy a kapus távolabb van a gólvonaltól, így ráívelte a labdát, Molnárnak pedig a léc alól kellett kitornáznia a labdát.
10'
Gréczi Márton egy rövid hazaadás után indult meg a labda felé, de Bese még időben elrúgta a labdát
11'
Újra a Tiszakécske indult meg, újra Bese rúgta ki a labdát
15'
Hajdú kapott egy jó labdát a bal szélen, a kapu felé közeledett, majd lőtt, de Molnár lábbal védett
17'
Birtalan célozhatott úgy 23 méterről, de Molnár védett
19'
Szatmári adott be egy labdát, de Lakatos elől Molnár happolta el a játékszert.
22'
Egy tizenhatoson belüli flipperezést követően Hajdú célzott, a földön megpattanó labdát Molnár még elérte
24'
Hajdú adta be Balajtinak középre a labdát, amit a visszalépő Királynak adott, aki bepasszolta a kapuba, de az asszisztens lest jelzett, így nem adták meg a gólt. Marad a 0-0.
27'
Szivacski indította Királyt, aki középen a kapu felé indult, majd a tizenhatosnál célzott, a labda centikkel ment a baloldali kapufa mellé
28'
Balajti-Szatmári-Birtalan volt a labda útja, de csatárunk lövését könnyedén védte Molnár.
29'
Tiszakécskei támadás, de Bese még Kirchner előtt elhappolta a labdát
34'
Kocsis támadott, de a lövése Tóth Bencén megpattant, szerencsére nem a kapu irányába, veszélyes helyzet volt.
35'
Felerősödött a szél, de elállt az eső időközben.
37'
Sváb indult meg a bal szélen, beadása Gréczi Mártonhoz került, aki rálőtt a kapura, de a lövés messze elkerülte a kaput
40'
Szivacski Donát kapott sárga lapot, buktatásért
41'
Kirchner Krisztián is gazdagodott egy sárga lappal
44'
Nagy Róbert játékvezető kiállította Lakatos Csabát, miután védőnk felrúgta Gréczit.
45'
Egy perc hosszabbítást rendelt el a játékvezető.
45 1'
Félidőt fújt a játékvezető. Emberhátrányban megyünk a tizenöt perc szünetre.
46'
Elkezdődött a második félidő. A Tiszakécske cserét hajtott végre: Tölgyesi Viktor érkezett Szabó László helyére
47'
Károly indult meg középen, de Bese hamarabb ért oda a labdához, így hatástalanítva a vendégek helyzetét.
49'
Les ide, les oda, kicsit döcögve indul a második félidő
51'
Szatmári indította szépen Balajtit, aki a tizenhatoson belül megtáncoltatta a labdát, de a helyzetet nem tudta értékesíteni, Molnár volt a végállomás.
53'
Gréczi Márton célzott, de Tóth Bence blokkolta lábbal a lövést.
54'
Második csere a Tiszakécskénél: Kirchner Krisztián helyett Mihály Dávid a pályán.
56'
Borbély szabadrúgást lőhetett a tizenhatos előtt, de lövése a bal kapufa mellett szállt el.
58'
Tóth Bence vezette végig a pályán a labdát, egy-egy kécskei játékost szépen megkerülve, majd kipasszolta a jobb szélen érkező Királynak, éles lövését Molnár fogta.
61'
Cserél csapatunk: Borbély Bálint helyett Kovács Milán a pályán
62'
Hajdú rúghatott szabadrúgást, de a lövése a léc felett szállt el
65'
Kovács-Balajti-Kovács volt a labda útja, utóbbi lövését blokkolták.
66'
Király célzott, Molnár sajnos ki tudta védeni a baloldali kapufa mellé érkező lövést
69'
Szatmári célzott, de a bal kapufa mellett ment el a lövés.
70'
Kihasználja utolsó cseréjét a Tiszakécske: Gréczi Márton helyett Stoiacovici Dávid a pályán.
72'
Egy szögletet követően kontrázhatott együttesünk, Balajti indult meg a labdával, de a keresztpasszt, ami Király felé ment, egy vendégvédő elhalászta
73'
Király került nagyon jó helyzetbe, a tizenhatos jobboldali sarkához nem messze küldte rá a kapura a labdát, ami alig ment el a jobb kapufa mellett
75'
Újabb csere csapatunknál: Birtalan Botond helyett Bévárdi Zsombor a pályán.
78'
Balajti kapott egy szép beadást Hajdútól, de a lövést a védők blokkolni tudták a tizenhatoson belül
80'
Tóth Bence eresztett el egy távoli lövést, ami nem sokkal ment el a kapu mellett.
81'
Sárga lapot kapott Mihály Dávid, buktatásért.
85'
Balajti próbálkozhatott most a tiszakécskeiek kapuja előtt, de a nem túl erős lövést Molnár fogni tudta
88'
A második félidőben nem vehető észre, hogy emberhátrányban játszana csapatunk.
89'
Balajti lőtt egy kicsit kisodródva a kapura, a lövés a léc felett ment el
90'
Három perc hosszabbítást jelzett Ducsai József tartalék játékvezető.
91'
Sárga lapot kapott Király Botond, miután gólörömében levette a mezét.
91'
GÓÓÓÓÓL!!! KIRÁLY!!! Egy jobboldali beadást követően egy átlépés, majd Király nyolc méterről a bal alsóba lőtte a labdát. 1-0!
92'
Sárga lapot kapott Csáki Róbert, buktatásért.
93'
Vége a mérkőzésnek, utolsó perces góllal nyert csapatunk, emberhátrányban. Szép volt, fiúk!