Lipóton mínusz 3 Celsius fok, szélcsendes idő. A műfüves pálya havas, jeges.

Rétyi az első percben közelről lőtte be a labdát, egy kipattanó lövés után.
5'
Varga Donát szintén egy kipattanó lövést lőtt a kapuba 6 méterről.
7'
Bévárdi huzogatott a 16-os előterében, majd jobbal a jobb alsó sarokba bombázott. 0-3!
13'
Az első percek után kiegyenlítettebbé vált a játék.
16'
A bal oldalról érkezett egy beadás, amit Hrepka a kapunak háttal perdített a bal alsó sarokba. 0-4!
18'
Vörös végzett el szabadrúgást 23 méterre a kaputól, középről. A lövés fél méterre a jobb kapufa mellé szállt.
21'
Bella cselezte be magát a baloldalon a 16-oson belülre, majd 13 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.
23'
Varga Tamás büntetőből a jobb alsó sarokba lőtt. 1-4! Zimonyi lábát húzta el kapusunk.
25'
Nagy Zoárd tört be a 16-oson belülre, majd a jobb alsó sarokba lőtt. 1-5!
27'
Zimonyi 3 jó csel után 15 méterről ballal lőtt, de Bese a helyén volt.
32'
Bévárdit buktatták a 16-oson belül. A sértett a bal alsó sarokba helyezte a labdát. 1-6!
45'
Vége az első félidőnek. Fiataljainkkal teletüzdelt csapatunk remekül játszik a megyei I. osztályú ellenféllel szemben, amely toronymagasan vezeti csoportját, és nagy valószínűséggel a nyártól az NB III-ban vitézkedhet.
46'
Egyelőre nem cserélt vezetődzőnk.
51'
Borbély ugratta ki Varga Donátot, aki a labdát finom bokamozdulattal kivetődő kapus felett a kapu közepébe emelte. 1-7!
54'
Nagy Zoárd átlépett egy labdát a 16-os vonalánál, így Hrepka került gólhelyzetbe, aki 13 méterről a bal kapufa mellé lőtt.
58'
Rétyi futott el a jobbszélen. Lapos beadására a rövid saroknál érkezett Nagy Zoárd, aki kevéssel lött a bal kapufa mellé.
61'
Varga Donát szöktette Rétyit, aki visszagurította a labdát Tóth Kevéhez, aki egy méterrel a kapu fölé bombázott 12 méterről.
66'
Bévárdi lőtt közelról a hálóba, egy jobboldali Varga Don át beadás után. 1-8!
72'
Szatmári, Király és Balajti jön be, Varga, Nagy és Hrepka helyére.
73'
Kovács Milán áll be, Tóth Keve helyére.
77'
Talabér, Hajdú, Szivacski, Kelemen, Bősz állt be, Lakatos, Szilágyi, Rétyi, Borbély és Bese helyére.
82'
Királyt ugratták ki, aki a félpályától megiramodott a nyakán egy védővel, mielőtt lőtt volna, a 16-osnál szerelték. A labda Balajti elé pattant, aki elhúzta a labdát a kapus mellett, de az oldalhálóba lőtt.
83'
Balajti passzolt a 16-os előterében Bévárdi elé, aki 12 méterről a hosszú sarkot célozta meg, de a kapus bravúrral, spárgázva hárított.
85'
Kovács Milán lőtt 24 méterről, de a középre tartó labdát a kapus kivédte,
86'
Balajti lépett ki a védőfalból, és a jobb alsó sarokba lőtt. 1-9!
88'
Bévárdi robogott el a jobbszélen az alapvonalig, centerezését Balajti lőtte a hálóba. 1-10!
89'
Murka tálalt pompás labdát középre Balajtinak, aki két csel után a jobb alsó sarokba bombázott. 1-11!