Vasas - Kazincbarcika

2019. április 28. 17:00

Játékvezetők: Pintér Csaba (Kóbor Péter, Király Krisztián)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
14 fok, borult idő, lóg az eső lába. Csapatunk piros-kékben, ellenfelünk sárga-kékben lép pályára. 1250 néző tekinti meg a helyszínen a mérkőzést.

0'
Ünnepélyes kezdőrúgónk pedig a születésnapját ünneplő Farkas György volt. Boldog születésnapot kívánunk innen is!
0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Vasas–Kazincbarcika Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén. Fél óra múlva kezdő sípszó!
0'
A mérkőzés előtt a hatodik bajnoki címét szerző női röplabdacsapatunkat köszöntötték a stadionban. Ezúton is gratulálunk aranylányainknak a felejthetetlen pillanatokat! Szép volt, csajok!
0'
Szanyó Károly vezetőedző az előző mérkőzéshez képest nem számíthat a kisebb sérüléssel bajlódó Bese Balázsra, illetve az ötödik sárgája miatt eltiltott Kelemen Dávidra.
1'
A mi labdaérintésünkkel elkezdődött a mérkőzés. Hajrá, Vasas!
2'
Birtalan visszapasszolt Királynak a tizenhatos előtti területre, aki a kapu felé célzott, de a felső léc felett ment el a labda
5'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Király-Kovács-Murka volt a labda útja, utóbbi a kapus elől passzolta előre a labdát az érkező Balajtinak, aki könnyedén a kapuba emelte a labdát. 1-0!
6'
Nagy mentés! A kazincbarcikaiak azonnal lehetőséghez jutottak az egyenlítésre, de a lövést Tóth Bence a gólvonalon mentett.
7'
Birtalan lő úgy huszonhárom méterről, de a labda a léc felett hagyta el a játékteret.
10'
Az elmúlt percekben több kisebb kazincbarcikai helyzet, de a védelmünk minden alkalommal résen volt
11'
Király indította Balajtit, az asszisztens jókora fáziskéséssel jelzett lest.
17'
Időközben eleredt az eső.
19'
Jobboldali szöglethez jutottunk, amit Szatmári végzett el, de sajnos senki nem érte el.
23'
GÓÓÓÓL!!! KIRÁLY!!! Murka indította a jobb szélen Birtalant, aki a tizenhatoson belül az érkező Királynak passzolt, támadónk pedig a kazincbarcikai védő előtt kotorta be a labdát a kapuba. 2-0!
23'
Szivacski Donát sárga lapot kapott, ami a 10. lapja volt, így a következő bajnokin nem játszhat.
29'
Lukácsot indították a hazaiak, de lesen volt, igaz, Bősz is védett.
36'
Szépített a Kazincbarcika. Oltean lőtte ki a jobb felső sarkot, Bősz tehetetlen volt. 2-1.
37'
Újabb barcikai helyzet, Lukács három méterről fölé lőtte a labdát.
39'
Újabb Oltean-lövése, de a kapunkat a középről érkező vendégjátékos a kapu fölé lőtte.
43'
Újabb barcikai helyzet, de a lövést Bősz kiváló érzékkel kivédte, majd a felpattanót Talabér takarította el a tizenhatosunkból.
44'
Palmes jutott helyzethez, de a tizenegyeshez közeli lövést Bősz védte.
45'
Murka Benedek került a földre, ápolni kellett, segítséggel tudta csak elhagyni a pályát. Emellett egy perc hosszabbítást jelzett a játékvezető.
45 1'
Pintér Csaba játékvezető félidőt fújt. Tizenöt perc múlva folytatjuk.
46'
Elkezdődött a második félidő. Kettős csere csapatunknál. A megsérült Murka Benedek helyett Hinora Kristóf, Szivacski Donát helyett pedig Szilágyi Zoltán a pályán. A vendégeknél Lukács Raymond helyett Kanalos Tony érkezett.
46'
Szilágyi vette át a jobbhátvéd pozícióját, Hinora pedig védekező középpályásként játszik most.
48'
Egy labdavesztést követően Kanalos jutott helyzethez, de Bősz védeni tudott.
50'
Oltean Sergiu sarga lapot kapott, buktatásért.
52'
Latakos lőtt középről a tizenhatos vonalánál, a jobb kapufa mellett centikkel gurult el a labda.
53'
GÓÓÓL!!! BIRTALAN!!! Egy vendégfelszabadítás során az egyik védő Birtalant találta el, a labda pedig úgy huszonöt méterről a kapuba csorgott. 3-1!
58'
Tóth Lászlót indították a vendégek, aki egyedül indulhatott Bősz kapuja felé, de a kapusunk mellett ellőtt labda a jobb kapufa mellett csorgott el.
60'
Az előbb említett Tóth László Lakatos felrúgásáért sárga lapot kapott.
61'
Király kapott labdát Balajtitól, a kapura lőtt labda megpattant az egyik védőn, így a hálón landolt.
62'
A baloldali kisszögletet Szatmári végezte el, a passz Hinorához került, aki célzott, a labdát Fila megfogta-
64'
Hinora indította Birtalant a jobb szélen, aki a kapu irányába futott a labdával, a lövés az oldalhálót találta el.
66'
Hinora Kristóf megkapta sárga lapját a mérkőzésen.
70'
Kovács Milán célzott középről a kapuba (úgy húsz méterről), a lövést Fila fogni tudta.
73'
Balajti indult, célzott, gólt lőtt, de sajnos lest jelzett a játékvezető.
74'
Csere a vendégeknél: lejött a pályáról Kiss Bence, helyére Takács Péter érkezett.
75'
Talabér Attila sárga lapot kapott, buktatásért.
76'
Megint szépített a Kazincbarcika. Belényesi lőtt a kapunkra, ami megpattant az egyik játékosunkon. 3-2.
78'
Király próbálkozott a bal szélen, de gyenge lövését Fila könnyen védte.
79'
Kihasználjuk utolsó cserénket: Szatmári Lóránd helyett Bévárdi Zsombor érkezett a pályára.
85'
Beindult a Bévárdi-expressz a jobb szélen, egy hosszú indítást könnyedén elért, majd beadta a labdát, de a vendégek védője elhappolta Király elől a labdát.
86'
Kihasználja utolsó cseréjét a Kazincbarcika: Szabó Lukas helyett Gábor Lukács érkezett.
89'
Birtalan lőtt a tizenhatos jobb szélénél, de sajnos csak az oldalhálót találta el.
90'
Két perc hosszabbítást jelzett Kovács J. Zoltán tartalék játékvezető.
93'
Pintér Csaba játékvezető lefújta a mérkőzést, 3-2-vel nyertünk. Szép volt, fiúk!