Játékvezetők: Takács János (Medovarszki János, Csatári Tibor)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
18 fok, borult idő, közeledés a sötétedés felé.

0'
A két csapat között (osztályátívelően) a nyolcadik összecsapás következik, a mérleg eddig 3 Vasas-győzelem, 2 döntetlen és 2 vereség
0'
A csapatok már a meccs előtti utolsó bemelegítést végzik, 20 perc múlva elhangzik a kezdő sípszó
0'
Sok szeretettel köszöntjünk minden kedves szurkolónkat a Vasas-Gyirmót bajnoki mérkőzés élő, szöveges közvetítésén!
1'
Elkezdődött a mérkőzés, az első labdaérintést csapatunk végezte el
5'
Az első percek kiegyensúlyozott játékot mutattak
8'
Strestik passzolta a labdát Szarkának, de a közeli lövését Bese fogta
10'
Széles fejelhetett a kapunk előtt, de a fejes elszállt a bal kapufa mellett
13'
Bévárdi szerzett labdát, amivel el tudott indulni a gyirmóti kapu felé. A labdát ezt követően lepasszolta a középen érkező Birtalannak, aki a kapu mellé gurította a játékszert
14'
Vaskó Tamás kapott sárgát Heffler buktatásáért
15'
Gyirmóti szöglet, amit Bese könnyedén lehúzott
17'
Heffler buktatta Hinorát, de tudja folytatni a játékot
21'
Heffler tört a kapunk felé, de elcsúszött, a labda Strestikhez került, aki kapunkra lőtt, de Bese ezt is védeni tudta
27'
Csere a csapatunknál: Szatmári Lóránd helyett Murka Benedek
30'
Mindeközben el kezdett esni az eső
32'
Birtalan szerzett labdát, aki Bévárdinak passzolt, utóbbi beadása Szilvásiról pattant Rusákhoz, aki magabiztosan fogta a labdát
37'
Helyzethez jutottunk, Hajdú szabadrúgása után Balajti adta középre a labdát, de Vaskó előtt Rusák mentett
39'
Gyirmóti támadás, Heffler adta be a labdát, de senki nem ért bele
45'
Félidőt fújt a játékvezető, egy félidő végén megítélt büntetőt követően egy góllal vezet a Gyirmót
45'
Nagy Patrik értékesítette a büntetőt, így vezet a Gyirmót
45'
Tizenegyest ítélt a játékvezető, miután úgy ítélte meg, hogy Vaskó buktatta Szarkát. Csapatkapitányunk megkapta emiatt második sárga lapját, így el kell hagynia a játékteret
46'
Elkezdődött a második félidő. Cserélt csapatunk Balajti Ádám helyett Ádám Martin a pályán
47'
Ádám Martin lőhetett szabadrúgást, de Szilágyit időben zavarta meg Lázár, így nem tudott fejelni
49'
Labdavesztés után Herjeczki indulhatott meg a kapunk fel, aki a labdát Bese mellett a hosszú sarokba rúgta. 0-2
60'
Szarka jutott helyzetbe a tizenhatoson belül, de lövése Beséről kipattant
64'
KIhasználjuk harmadik cserénket: Birtalan Botond helyett Talabér Attila a pályán
66'
Növeli az előnyét a Gyirmót, Heffler Norbert a gólszerző, miután egy Beséről kipattanó lövést a bal kapufa mellett a kapuba küldte