Vasas - ETO

2019. február 17. 14:00

Játékvezetők: Csonka Bence (Kovács II. Gábor, Máyer Gábor)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
13 fok, tavaszias idő, tiszta ég. Csapatunk piros-kékben, ellenfelünk zöld felsőben és fehér nadrágban játszik

0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Vasas–Győri ETO Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Szűk fél óra múlva kezdő sípszó
0'
A két csapatkapitány, Balajti Ádám és Marko Vukaszovics a játékvezetőnél, mi kezdhetünk
0'
Vezetőedzőnk, Szanyó Károly a sérült Kleisz Márk, Király Botond és Hinora Kristóf mellett nem számíthat az ötödik sárga lapját a Csákvár ellen összeszedő Borbély Bálintra sem.
1'
Elkezdődött a mérkőzés. Hajrá, Vasas!
1'
Szép összjáték Balajti és Szatmári között, előbbi passzolta Birtalan irányába a labdát, de Horváth gyorsabb volt
2'
Völgyi lőhetett kapura, de a labda a baloldali kapufa mellett szállt el
4'
Bagi ívelte a labdát a bal szélen, de Bese könnyedén lehúzta a játékszert
8'
Bagi célozhatott úgy huszonnégy méterről középen, de a lövés a bal kapufa mellett ment el
12'
Vezet az ETO, a gólszerző Lovrencsics Balázs. A győriek támadása előbb a felső lécről pattant vissza a kapura, majd Lovrencsics lőhetett rá, a labda pedig a kapuba csorgott.
16'
Birtalan kapott egy szép labdát középről a jobb szél felé, a lövést azonban Horváth védte
18'
Talabér lőtt távolról, de a jobboldali kapufa mellett csorgott el a labda
26'
Madarász indulhatott meg a kapunk felé, de a lövését Bese bravúrosan védeni tudta, a kifelé csorgó labdát ismét Madarász próbálta a kapuba lőni, de oldalhálót ért
29'
Lovrencsics indult meg a bal szélen egy labdavesztést követően, de lövés helyett Kovács Krisztiánnak passzolta a labdát, aki a bal kapufa mellé lőtte a játékszert
30'
Lovrencsics ismét, aki kötényt adott az egyik játékosunknak, de a lövése milliméteterekkel ment el a bal kapufa mellett. Szerencsénk volt.
32'
Kettővel megy az ETO, Lovrencsics Balázs volt ismét a gólszerző. Egy védelmi hibát követően egyedül állhatott a vendég támadó a kapunk előtt és bepasszolta a labdát a bal alsó sarokba. 0-2.
36'
Újabb győri gól... Madarász Márk szerzett labdát, a védelmünkön átjutva bepasszolta a labdát a bal alsó sarokba. 0-3.
41'
Kihasználja első cseréjét csapatunk: Talabér Attila helyett Szilágyi Zoltán a pályán.
43'
Kovács Krisztián lőhetett a jobb szél felől, de Bese védeni tudott
44'
Hajdú lőtt szabadrúgást a jobb szélről, a tizenhatostól úgy öt méterre, de a labda lepattant a sorfalról
45'
Egy perc hosszabbítást jelzett Lovas László tartalék játékvezető
45 1'
Félidőt fújt a játékvezető. Erős hidegzuhanyt élt át a csapatunk. Háromgólos hátránnyal megyünk a tizenöt perces szünetbe.
46'
Elkezdődött a második félidő, csere nem történt
47'
Völgyi szabadrúgását védekezte ki a sorfal
49'
Kovács Milán lőtt távolról, de Horváth védeni tudott, a kipattanóra Balajti érkezett, de lest fújt a játékvezető
55'
Birtalan lőhetett a győriek kapujára a tizenhatosunk sarkánál, a labda a jobb kapufáról pattant ki
56'
Murka volt most soron, de a labdája nem ért kaput
58'
Kovács Milán próbálhatott fejjel, a labda nem sokkal ment fölé
59'
Birtalan lőtt szabadrúgást a tizenhatos jobb sarka előtt pár méterről, az ívelt labdát Horváth fogni tudta a gólvonalon
66'
Csere mindkét csapatnál: a vendégeknél Völgyi Dániel helyett Nemanja Andrić, nálunk Hajdú Ádám helyett Bévárdi Zsombor a pályán
68'
Sárga lapot kapott Balajti Ádám
69'
Balajti próbálta átívelni a labdát Horváth felett, de az a léc felett szállt el
71'
Bagi fejelt, Bese védett
72'
Játékvezetői labda, miután kommunikációs zavar alakult ki közte és az egyik asszisztense között
76'
Már négy... Vadász Viktor fejelte be a labdát a tizenhatosunkon belül a kapuba. 0-4.
78'
Egy-egy csere mindkét csapatnál: nálunk Birtalan Botond helyett Rétyi Róbert, az ETO-nál Madarász Márk helyett Tajthy Tamás a pályán
80'
A vendégek is kihasználják utolsó cseréjüket: Bagi István helyett Szánthó Regő lép pályára
81'
Szatmári, Murka, majd Kovács Milán próbált egymás után kapura lőni, de a győri védelem blokkolta mindegyiket
82'
Szivacski Donát kapott sárga lapot buktatásért
90'
Két perc hosszabbítást jelez a tartalék játékvezető
91'
Balajti Ádám megkapta második sárga lapját, így kiállította a játékvezető
92'
Lefújta a játékvezető a mérkőzést, négygólos vereséggel távozunk a Szusza Ferenc Stadionból