Vasas - Budafok

2018. december 16. 17:00

Játékvezetők: Gaál Gyöngyi (Makkosné Petz Brigitta, Gavalla-Kulcsár Judit)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
Hideg van, -1 fok, borult az idő, a pályán fehér foltok láthatóak. Csapatunk piros-kékben, ellenfelünk fekete-fehérben játszik.

0'
A két csapatkapitány (Balajti Ádám, ill. Kovács Dávid) a játékvezetőknél, a vendégek kezdhetik a mérkőzést.
0'
Csapatunkból Talabér Attila eltiltás, Szivacski Donát, Hajdú Ádám és Kleisz Márk sérülés miatt hiányzik
0'
Sok szeretettel köszöntjük minden szurkolónkat a Vasas-Budafok bajnoki meccs élő, szöveges közvetítésén! Tíz perc múlva kezdünk.
1'
Első támadásunk, Balajti küldte a kapu felé a labdát, de az a léc felett ment el
1'
Elkezdődött a mérkőzés
7'
A részben havas pálya miatt narancssárga labdával játszunk
10'
Egy ütközés után a vendégek játékosa, Vass Máté a földön maradt, le is kellett segíteni a pályáról
12'
Kényszerű csere a Budafoknál: Vass Máté helyére Veszelinov Vladimir érkezett
13'
Egy baloldali beadást követően Pölöskei célzott a kapunkra, de a labda nem volt túl erős
14'
Ismét Pölöskei lőhetett, de Bese résen volt, és kivédte a lövést
20'
Nagy helyzet! Szatmári indult meg középen és lőhetett kapura, de egy budafoki védőről kipattant
22'
Újabb Szatmári-lövés, de Balogh könnyen védeni tudta
22'
Egy átívelést követően Birtalan gurított hátra Borbélynak, aki kapásból rálőtte a kapura. A labda alig ment a léc fölé
26'
GÓÓÓÓL!!! BIRTALAN!!! Szatmári szerzett labdát, amit gyönyörűen a bal szélről érkező Birtalannak adott, aki pedig szépen beküldte a bal alsóba. 1-0!
27'
Újabb helyzetek, Szatmári lövését és a kipattanót is kivédte Balogh
30'
Murka volt most soron egy távoli lövéssel a bal szélről, ami az oldalhálóban landolt
34'
Vankó lőhetett rá a kapunkra, de messze elment a kapu mellett a labda
36'
GÓÓÓÓÓL!!!! BALAJTI!!!! Hinora adta be gyönyörűen a labdát a tizenhatoson belül tartózkodó Balajtinak, aki könnyedén beküldte Balogh mellett a játékszert a kapuba. 2-0!
42'
Tizenegyes! Büntetőt kapott csapatunk, miután Balajtit buktatták a tizenhatoson belül
44'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Jó szokásához híven magabiztosan a kapuba küldte a labdát csapatkapitányunk. 3-0!
45'
Egy perc hosszabbítást jelez a tartalék játékvezető
45'
Félidőt fújt a játékvezető. Háromgólos előnnyel megyünk a tizenöt perces szünetre
46'
Mindjárt az első helyzetünk, Király beadásából Birtalan lőtte kicsivel a kapu fölé a labdát
46'
Elkezdődött a második félidő. A Budafok cserélt a szünetben: Micsinai Miklós érkezett Kercsó Bence helyére
49'
Első cserénk: a sérüléséből felépült Ádám Martin lépett a pályára, Borbély Bálint helyét vette át
49'
Támadást akart indítani a Budafok, de egyértelmű leshelyzetben volt ellenfelünk
51'
Birtalan adott szép passzt Szatmári irányába, de csatárunk egy lépés híján nem ért oda jól, így a labda kicsorgott a pályáról
52'
Szépített a Budafok. Kovács Dávid lőtt rá a kapunkra, amibe Bese csak belekapni tudott, a labda tovább esett a kapu irányába, Bese megpróbált utána nyúlni a labdának, de ez már csak gólvonalon túlról sikerült. 3-1.
59'
Az elmúlt percekre a mezőnyjáték és a kisebb szabálytalanságok voltak a jellemzőek
61'
Pölöskei fejelte közvetlen közelről a labdát a kapunk felé, de Bese résen volt és kivédte a labdát. Pölöskei elcsúszott az akció közben, a pályán kívül ápolják
63'
GÓÓÓÓL!!!! BIRTALAN!!! Egy szép passzjátékot követően Birtalan próbálkozhatott, majd a kipattanót Király adta vissza Birtalannak, aki szépen a bal alsóba passzolta a labdát. 4-1!
68'
Micsinai próbálkozott a tizenhatosunknál, de lövése a jobb kapufa mellett ment el
69'
Első csere csapatunknál: a sérüléséből felépült Ádám Martin érkezett Borbély Bálint helyére
72'
Szatmári szögletét Ádám Martin lőtte kapura a tizenegyes pont környékéről, de a labda a léc felett hagyta el a pályát
74'
Egy kirúgásunknál megállította a játékvezető a játékot, és Kovács Dávidnak adott sárga lapot
76'
Második cserénk: Rétyi Robert érkezik Király Botond helyére
80'
Kovács Dávid kapott egy átívelést a tizenhatoson belülre, de a játékvezető lest jelzett
84'
Nagy mentés! Budafoki támadás, amit előbb Szilágyi blokkolt, majd az utánlövést Kelemen fejelte ki a gólvonalról
86'
Hinorát kellett ápolni, de tudja folytatni a mérkőzést
88'
Balajti-Hinora-Murka volt a labda útja, utóbbi küldte rá úgy 22 méterről, de a labda az oldalhálóban landolt. Nem kellett volna sok a gólhoz.
90'
Két perc hosszabbítást jelez a tartalék játékvezető
92'
Szépít a Budafok, Kovács Dávid tudott megindulni és a bal kapufa mellett a gólvonalon túlra küldte a labdát. 4-2.
93'
Lefújta a játékvezető a mérkőzést, 4-2 arányban megvertük a Budafokot. Minden kedves szurkolónknak boldog karácsonyt kívánunk!