Vasas - Balmazújváros

2019. március 17. 17:00

Játékvezetők: Lovas László (Bornemissza Norbert, Garai Péter)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
20 fok, szikrázó napsütés, enyhe szél. Kiváló futballidő. Csapatunk piros-kékben, ellenfelünk tiszta fehérben játszik.

0'
Sok szeretettel köszöntjük szurkolóinkat a Vasas–Balmazújváros Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Szűk negyed óra múlva kezdünk.
0'
Mint azt honlapunkon olvashatták, a tegnapi nap töltötte be klubunk fennállásának 108. évét. Ultráink egy külön erre az alkalomra készített '108 év piros-kék" feliratú transzparenssel köszöntik klubunkat.
1'
Elkezdődött a mérkőzés. A kezdőrúgást ifjú U6-os játékosunk, Effenberger Bence végezte el.
4'
Szatmári Lórándot kellett egy ütközés után ápolni, de visszatérhetett a pályára
5'
Vezet a Balmazújváros. Domokos Bálint lőtt távolról, a labda pedig a bal alsó sarokban landolt. 0-1.
8'
Egy szép passzt követően Király próbálkozott, de a védők kétszer is résen voltak.
10'
Lovas László játékvezető büntetőt ítélt a Balmaznak, egy vélt kezezés után
11'
Erdei Carlo értékesítette a tizenegyest, a labda a jobb alsó sarokba pördült. 0-2.
18'
Kovács Milán indította Birtalant a bal szélen, aki középre tartott, majd megcélozta a balmaziak kapuját, de a labda egy védőről lepattant
21'
Patvaros célzott a kapunkra úgy tizennégy méterről, de a bal kapufa mellett messze elszállt a lövés.
23'
Berki célozta a kapunkat, de a lövés előtt Tóth Bence elállta az útját.
26'
Szivacski Donát kapott sárga lapot, buktatásért
28'
Király Ákos kapott sárga lapot, miután buktatta névrokonát, Király Botondot.
35'
Az elmúlt perceket a mezőnyjáték jellemezte, sok technikai hibával tarkítva.
38'
Birtalan célzott a bal szélről a kapura, a labda alig ment a bal kapufa mellé
39'
Kényszerű csere a vendégeknél: Berki István helyett Biró Ákos a pályán.
42'
Egy labdavesztésből Király jutott lehetőséghez, de mire lőhetett volna, egy balmazi védő blokkolt.
44'
Szatmári lő, fölé...
45'
Egy perc hosszabbítást jelzett a tartalék játékvezető.
45 1'
Félidőt fújt a játékvezető. Kétgólos hátránnyal megyünk a tizenöt perces szünetre
46'
Elkezdődött a második félidő. Csere nálunk: Borbély Bálint helyett a debütáló Eichenvalder Róbert a pályán.
48'
Balajti kapott egy jó labdát Kovács Milántól, de mielőtt rúghatott volna, blokkolni tudott egy vendég védő.
52'
Hajdú próbálkozhatott, de lövése kaput nem talált
55'
GÓÓÓÓÓL!!!! BALAJTI!!! Szivacski Donát adott be a jobb szélről, a labda Kovács Milán felett elmenve Balajti Ádámhoz került, aki jobbal a bal felsőbe. csavarta a játékszert. 1-2
59'
Szatmári adott szép labdát egy háromszögelés keretében Királynak, aki megindult a jobb szélen, majd célzott. A labda centikkel a jobb kapufa mellett ment el
61'
Biró célzott a kapunkra, Bese ujjheggyel még a felső lécre tornászta a labdát.
62'
Csere a vendégeknél: Domokos Bálint helyett Kónya Márk érkezett a pályára
66'
GÓÓÓÓL!!! HAJDÚ!!! Egyenlítés! Birtalan passzolt Kovács Milánnak, aki továbbadta Hajdúnak, aki a jobb alsónál kotorta be a labdát a kapuba. 2-2.
69'
Csere csapatunknál: Szatmári Lóránd helyett Bévárdi Zsombor a pályán.
72'
Papucsek Barna kapott sárga lapot, miután felvágta Birtalan Botondot
75'
Erdei végzett volna szabadrúgást, de a játékvezető leparancsolta a pályáról, miután kiderült, hogy vérzik a térde. A játékot tudja folytatni.
77'
Balajti ívelte át a labdát Szivacskinak, aki kapásból lőtt, de léc felett ment el a játékszer
79'
GÓÓÓÓÓL!!! HAJDÚ!!! Duplázás! Balajti lőtte a jobboldali szögletet, ami Hajdúnál landolt. Játékosunk pedig az ötös sarkánál rálőtte a kapura a labdát, ami mindenki mellett a kapuban landolt. 3-2!
80'
Kihasználta utolsó cseréjét a Balmazújváros: Óvári Zsolt helyett Fekete Ádám a pályán.
85'
Miután Balajti kicselezett öt védőt, a lövése megpattant, majd Király és Eichenvalder következett, utóbbi meg is célozta a kaput, a labda nem sokkal ment a léc fölé.
87'
Csapatunk kihasználja utolsó cseréjét: Király Botond helyett Rétyi Róbert a pályán.