2018. október 21. 14:30

Játékvezetők: Bogár Gergő (Király Zsolt, Legeza László)
Helyszín: Soroksár

0'
Vezetőedzőnk a mai mérkőzésen nem számíthat több játékosunkra (pl. Ádám Martinra vagy Kelemen Dávidra) sérülés vagy betegség miatt
0'
Üdvözöljük szurkolóinkat a Soroksár-Vasas Merkantil Bank Liga mérkőzés élő, szöveges közvetítésén!
1'
A soroksáriak első labdaérintésével elkezdődött a mérkőzés
2'
Orosz Márk indulhatott meg középen, kicsit balra sodródott, majd rálőtt a kapura, ami a jobb kapufáról pattant ki, majd egy soroksári játékos újra megcélozta a kapunkat, de elszállt a felső léc felett
6'
Hinora lőtt jobbközépről a kapura, ami kicsivel ment a kapu fölé
8'
Tamási Zsolt lőhetett szabadrúgást úgy 20 méterről, de a kapu felett szállt el a labda
10'
Birtalan jutott helyzethez a tizenhatos előtt, de az eddigi játékképhez illően a kapu felett ment el a játékszer
14'
Vaskó mentett egy jó soroksári beadást a kapunk előtt
17'
Szatmári és Hajdú állt a labda mögé. A szabadrúgást Szatmári lőtte rá a kapura úgy 25 méterről, de a játékszer Kovács Dániel kezében landolt
19'
Birtalan jutott labdához a középpályán, megindulását követően a berobbanó Balajtihoz passzolt, aki külsővel lőtt rá a kapura, de a jobb kapufa mellett ment el
21'
Bévárdi adta be jól a labdát Szatmárinak, aki a kapura lövést választotta, a kaput azonban nem találta el
25'
Derekas lőtt rá a kapunkra úgy 23 méterről, de Bese ki tudta bokszolni a labdát, majd Vaskó mentett
26'
Bévárdi lőtt nem sokkal később a soroksári kapura, de a kaput nem találta el, miután a hosszú kapufa mellett szállt el
29'
GÓÓÓÓÓÓL!!! BIRTALAN! Egy baloldalról beívelt szabadrúgás után egy, a védőkről lecsorgó labdára Birtalan csapott le és közvetlen közelről a kapuba kotorta a labdát. 1-0!
34'
Hinora szerzett szépen labdát, amit Balajtinak passzolt, aki egy lövőcselt követően második labdárintés után lőtt rá a kapura, de Kovács Dániel védeni tudott
38'
Nagy soroksári helyzet, Orosz Márk jobboldali szögletét a rövid saroknál megcsúsztatták, ezt követően Valencsik fejelhetett közvetlen közelről, de nem találta el jól a labdát, így egy mezőnyjátékosunk kifejelte a labdát
39'
A soroksári Bor Dávidot kell a pálya mellett ápolni, miután összefejelt egy játékosunkkal
42'
Derekas Zoltán kapott sárgát egy Vaskó Tamással folytatott párharc után
44'
Kényszerű csere a Soroksárnál, a sérült Bor Dávid helyett Szpirulisz Markosz a pályán
45'
Félidőt fújt a játékvezető, eddig egy góllal vezet csapatunk fővárosi ellenfelünk ellen
45'
Két perc hosszabbítást jelzett a tartalék játékvezető
46'
Elkezdődött a második félidő
47'
Soroksári helyzet, Albert szabadon állt a jobbszélen, aki meg is kapta a labdát, de Hinora az ötösön belül mentett
48'
Orosz Márk jutott ismét helyzethez, de Bese bravúrral védeni tudott
50'
Birtalan lőhetett szabadrúgást a tizenhatos előtt, ami nem sokkal ment a bal kapufa mellé
52'
Balajti vett le nagyon szépen egy passzt, ezt követően a kapu felé fordult, majd kapura lőtt. Kovács Dániel pedig megfogta a labdát
53'
Egyenlít a Soroksár, Tamási Zsolt a gólszerző, aki közelről a kapuba küldte a labdát, miután Gárdostól érkezett egy jól célzott beadás. 1-1
58'
Gyömbér Gábor sárga lapot kapott Hajdú Ádám visszahúzásáért
59'
A rákövetkező szabadrúgást Szatmári lőtte, de kaput nem talált a lövése
63'
Albert Ádám lőtt rá ismét a kapunkra, Bese szépet védett
65'
Vezet a Soroksár. Kundrák Norbert tört be a tizenhatosunkba, aki a hosszú alsó sarokba lőtte a labdát. 1-2.
70'
Tamási Zsolt duplázott, kétgólos a hátrányunk. Gárdos adott be ismét egy jó labdát, Tamási pedig 13 méterről a jobb felső sarokba lőtt. 1-3...
71'
Kettős csere csapatunknál: Szatmári Lóránd helyett Tabalér Attila, valamint Murka Benedek helyett Hrepka Ádám a pályán.
74'
Még szerencsénk sincs. Balajti került helyzetbe a tizenegyes pont környékén, de lövése nem volt elég erős, így Kovács védett.