SKF Sered - Vasas

2019. január 19. 13:00

Játékvezetők: Oláh Gábor
Helyszín: Tatabánya
-1 fok, hideg idő, fátyolfelhők. Csapatunk piros-kékben, ellenfelünk fehérben játszik, piros keresztcsíkkal

0'
Elkezdődött a mérkőzés
3'
Szatmári baloldali szögletet lőhet, a beívelő labdát a szerediek kifejelték
8'
Újabb szöglettel jövünk, amit Szatmári lő, ívelve a tizenhatos előtt álló Kelemen felé, de az ötösnél álló játékosok felé lőtt passzát a játékvezető les miatt lefújta
10'
Hajdú lőhetett úgy húsz méterről, de labda a kapu felett hagyta el a játékteret
14'
Király indult meg a jobbszélen, egy szép átíveléssel Birtalannak passzolta a labdát, csatárunk lövését Samuel védeni tudta
16'
Egy szeredi megindulást hatástalanított Bősz, ügyesen ráfeküdve a labdára
19'
Birtalan újabb helyzete, de Samuel a felső lécre paskolta a labdát, a kipattanót pedig a szerediek szerezték meg
20'
Szabadrúgás a tizenhatos bal szélénél, amit Szatmári lőtt, a szerediek némi koordinálatlan védekezés után az alapvonalon túlra küldte a labdát.
21'
A rákövetkező szögletet Samuel ütötte ki
26'
Egy szép passzkombinációt követően Szatmári lőtt rá a kapura a tizenhatos előtt, a ladát Samuel paskolta a vonal fölé
27'
Az ezt követő szögletet ki tudták védekezni a szerediek
32'
Egy távoli szeredi lövést ütött ki az alapvonal mögé Bősz
33'
Az ebből keletkező szögletet Bősz könnyedén lehalászta.
35'
Szeredi szabadrúgás, Michalík lőtt kapura úgy 25 méterről, de Bősz védeni tudott
37'
Birtalan-Balajti-Király volt a labda útvonala, utóbbi betört a tizenhatoson belülre a jobb szélről, lövése kicsivel ment el a jobb kapufa mellett
40'
Birtalan tört be a bal szélről középre, lövése kicsivel ment a léc fölé
42'
Szeredi támadás, de Gatarić nem találta el jól a labdát, így az elszállt a jobb kapufánk mellett
45'
Félidőt fújt a játékvezető. Csapatunk volt a kezdeményezőbb, amit a megjelent szurkolók tapssal díjaztak
46'
Elkezdődött a második félidő. Csapatunk egy helyen cserélt: Borbély helyett Lakatos a pályán.
57'
Egy szép támadáskombinációt követően Balajti célozta meg a félidőben sorcserét végrehajtó szerediek kapuját, de a kapus védeni tudott
58'
Újabb csere csapatunknál, Szatmári helyett Hrepka érkezett
63'
Király indult meg középen, majd kipasszolta a jobb szélre Hrepkának, aki oldalváltó passzal Birtalannak adta a labdát, az ezt követő lövés kicsivel a bal kapuda mellett ment el
64'
GÓÓÓÓÓL! Király passzolta be a kapuba hat méterről labdát egy középre érkező passzt követően. Vezetünk.
65'
Újabb két csere a csapatunknál: bejött Rétyi és Tóth Keve, lement a gólszerző Király és Balajti
68'
Egyenlített a Szered, egy szabadrúgást követően T. Ba ért bele utoljára a labdába, ami becsorgott a jobb alsó sarokba. 1-1
70'
Újabb csere nálunk: Birtalan helyett Bévárdi a pályán
75'
Ismét cserélünk a megszokott ötperces ütemben: bejött Kapornai és Varga Donát, lement Hajdú és Kovács Milán
77'
A pályán a mezőnyjáték uralta a történéseket, egy-két kisebb, de kaput nem találó helyzettel