Mosonmagyaróvár - Vasas

2019. május 01. 17:00

Játékvezetők: Bogár Gergő (Vígh-Tarsonyi Gergő, Kepe Arnold)
Helyszín: Mosonmagyaróvár
20 fok, napsütés, fúj a szél. A Mosonmagyaróvár kékben, csapatunk fehérben lép pályára.

0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Mosonmagyaróvár–Vasas Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén. Szűk fél óra múlva kezdő sípszó.
0'
Érkeznek a játékosok a pályára.
0'
Szanyó Károly vezetőedző nem számíthat a mai mérkőzésen az eltiltott Szivacski Donátra, valamint a sérüléssel bajlódó Bese Balázsra, Murka Benedekre és Kleisz Márkra. Visszatért viszont eltiltásából Kelemen Dávid, aki a kispadon foglal helyet.
1'
A mi labdaérintésünkkel elkezdődött a mérkőzés. Hajrá, Vasas!
4'
Király kapott a bal szélről egy jó beadást, támadónk pedig célba vette a hazai kaput jobbal, de a labda a jobb sarok mellett ment el.
6'
Szilágyi indult meg a jobb szélen, végigszólózva a tizenhatosig, a beadása Borbélyt célozta meg, de középpályásunk nem ért el egészen pontosan, így a helyzet kihasználatlan maradt.
8'
Rétyi-Szatmári-Balajti volt a labda útja, centerünk két dekázós csellel megviccelt két védőt, majd Királyhoz passzolta a labdát, aki célzott, de a bal kapufa mellett ment el.
13'
Mosonmagyaróvári jobboldali szöglet, amit Bősz bokszolt ki a tumultusban a támadók elől.
14'
Kovács Ádám lőtt a kapunkra a tizenhatos előtt, de Bősz könnyen megfogta a labdát.
17'
Balajti indult volna meg az óvári kapu felé, de az asszisztens lest jelzett.
23'
Jelena vezetett labdát a kapunk felé, de a lövését Bősz az alapvonalon túlra ütötte.
24'
Az ezt követő szögletet Bősz lehúzta a támadók elől.
27'
Balajti egy gyönyörű sarkazással a pályán tartotta a labdát, amit Rétyi kapott el, aki ezt követően elindult a jobb szélen, a beadása kicsit későn jött Királynak, aki nem érte el a játékszert.
28'
Hinora próbálkozott egy távoli (kb. harminc méteres) lövéssel, ami nem sokkal a léc felett hagyta el a játékteret.
31'
Hinora ellen szabálytalankodtak, akit ápolni kellett, de vissza tudott térni a pályára.
34'
Borbély Bálint kapott sárga lapot, buktatásért.
35'
Király oldalváltó passzal élt Rétyi felé, aki megcélozta a kaput, de Somogyi védett.
36'
Az ebből keletkező szögletet Szatmári gurította vissza Hinorának, aki ismét távoli lövéssel próbálkozott, de a labda nem sokkal a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.
41'
Az utóbbi percekben csak mi támadunk, de a hazai védelem eddig hatástalanított mindent, ami helyzetté válhatott volna.
42'
Vágó Levenete is "besárgult", miután buktatta Szatmári Lórándot.
44'
Király a bal szélről Balajtinak passzolt, aki viszont Szatmárinak továbbította a labdát. A lövés viszont a fölé ment.
45 2'
Balajti kihagyta a büntetőt, a labda a bal kapufáról pattant ki...
45 1'
Büntetőt ítélt a játékvezető, miután buktatták Szilágyit a tizenhatoson belül. A korábban buktatott Lakatost ápolni kell.
45'
A tartalék játékvezető egy perc hosszabbítást jelzett.
45 3'
Bogár Gergő játékvezető félidőt fújt. Negyed óra múlva folytatás.
46'
Elkezdődött a második félidő. A hazaiak cseréltek: Nagy István helyett Szabó Viktor érkezett.
47'
Balajti adta be a labdát Szatmárinak, aki úgy húsz méterről tüzelt ballal, a labda kevéssel a bal alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.
51'
Kihasználták második cseréjüket a hazaiak: Sziklási Gergely helyett Kovalovszki Máté a pályán.
51'
Szilágyi Zoltán buktatta Eszlátyi Istvánt, emiatt sárga lapot kapott.
52'
Vezet az Óvár. Szabó Viktor fejelte a labdát Bősz elől a kapuba közvetlen közelről. 1-0...
53'
Óriási lehetőség maradt ki, megcélozta a kaput Balajti, Szatmári, Lakatos is, egy kapufa lett belőle.
54'
Cserélt csapatunk: Bévárdi Zsombor érkezett Rétyi Róbert helyére.
56'
Szabó Viktor célozta meg újra a kapunkat, de Lakatos blokkolni tudott.
63'
Szatmári jobboldali szögletét Király fejelte a kapu felé, de egy védő blokkolni tudott.
65'
Szatmári Lóránd sárga lapot kapott Jelena Richárd buktatásáért.
66'
Jobboldali óvári szöglet, aki blokkolni tudtunk.
68'
Hinora célzott a bal szélről, miután Bévárdi megmentett egy labdát, de a lövése a bal kapufa mellett szállt el.
69'
Második cserénk: Király Botond helyett Birtalan Botond érkezett a pályára.
73'
Mindkét csapat kihasználja utolsó cseréjét: nálunk Hinora Kristóf helyére Hpreka Ádám, a hazaiaknál Jelena Richárd helyett Szalka Dominik érkezett.
78'
Szatmári távoli lövése, a labda nem sokkal a kapu felett hagyta el a játékteret.
80'
Sárga lapot kapott Kovalovszki Máté, miután felvágta Szatmári Lórándot.
81'
Szalka Dominik is "besárgult", reklamálásért.
82'
Balajti is távoli lövéssel próbálkozott, de kaput nem ért a labda.
84'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Csapatkapitányunk kapott egy beadást balról, bevitte az ötösön belülre a labdát, majd a kapuba passzolt. 1-1!