-5 fok, tiszta ég, szélcsend, az edzőpálya mellett több rétegben felöltözött érdeklődők kísérik figyelemmel az eseményeket

Elkezdődött a mérkőzés. a Mezőkövesd ért először a labdába
3'
A mérkőzést a hideg ellenére aktívan kezdték a csapatok.
4'
Drazic úgy nyolc méterről célozta meg Bősz kapuját, de kapusunk lábbal védeni tudott
6'
Vezet a Mezőkövesd. Pillár fejelt először a kapunkra, ezt Bősz bravúrral védeni tudta, a kipattanót azonban szintén Pillár már a gólvonal mögé küldte. 1-0
11'
Bévárdi indult meg a bal szélen, és a tizenhatos sarkánál a kapu felé lőtte a labdát, de Szappanos megfogta a labdát
13'
Újabb mezőkövesdi támadás, most Cserinél volt a lehetőség, de Bősz jó helyen volt, és ismét lábbal védett
15'
Vajda célozta meg a kaput, de csak oldalhálót talált és Bősz amúgy is zárta a rövid sarkot
18'
Nagy Zoárd rukkolt elő egy szép indítással, de a mezőkövesdi védelem időben zárta a sávot, így nem ért célt
20'
Ádám Martin lőhetett szabadrúgást, ami a kapu felett ment el
22'
Egy passzsorozatot követően Pekár célzott a kapura, de egy védőnkről az alapvonalon túlra pattant. A rákövetkező szögletből Pillár próbálkozott, de a labda az oldalháló sarkát súrolta
25'
Egy labdavesztésből gyorsan támadásba kezdtek a hazaiak, de Molnár Gábor gólvonal mögé küldött találata egyértelmű les miatt érvénytelenítette a játékvezető
29'
Farkas Dániel volt a következő játékos, aki sikertelenül akart túljutni Bőszön, aki ezt a lövést is lábbal védte
32'
Bévárdi Zsombor mutat be most szép megindulásokat a bal szélen
34'
Nagy Zoárd jutott a tizenhatoson belül lehetőséghez, de Szappanos elhappolta előle a labdát
34'
Cserél a Mezőkövesd, Pekár helyett Varjas jött a pályára
36'
Cserit ápolni kellett az elmúlt percben, de tudja folytatni a játékot
38'
Drazic szlalomozott a tizenhatosunk felé, a lövése viszont a hosszú sarok mellett ment el
44'
A félidő vége felé kiegyenlítettebb a küzdelem, elsősorban a középpályán van a játék.
45'
Félidőt fújt a játékvezető
46'
Elkezdődött a második félidő, csapatunk a kapuson kívül mindenkit kicserélt, a csapatkapitányi karszalag Szatmáritól Balajtihoz került
49'
Balajti passzolt Erősnek, akit bár elsodort egy védő, de még Rétyihez került a labda, amit kivédett a kapus. A rákövetkező szögletből Birtalan lőtt a kapura, de nem ért kaput
51'
Tóth Keve indította Királyt, aki a hazaiak kapusa elterített. Büntető!
52'
Balajti szokásos módján, könnyedén értékesítette a tizenegyest! 1-1!
54'
Mezőkövesdi támadás, aminek végállomása Szeles volt, aki a kapu fölé fejelte a labdát.
56'
Tetszetős támadás Kovács Milán sarkazásával és Király Botond meghúzó mozdulatsorával, a gólhoz sem hiányzott sok. Biztató látvány volt.
60'
Erős Noel lőtt most a mezőkövesdi kapura, de a kapus védeni tudott
61'
Tóth Keve kapott sárga lapot egy taktikai szabálytalanságért
65'
Mezőkövesdi támadás, egy támadójuk előretört, de lövését Bősz egy látványos mozdulattal lehalászta.
68'
Hajdú-Balajti-Murka volt a labda iránya, utóbbi ívelte a jobb szélről a kapu felé a labdát, ami nem sokkal ment el a hosszú sarok mellett
69'
Balajti fordult egy szépet a tizenhatoson belül, becsapva a kövesdi védelmet, de lövése a jobboldali kapufáról pattant ki
75'
Botondok összjátéka: Király indult meg szépen a bal szélen, kicselezve a védőket, szép beadását követően pedig Birtalan lőtt kapura, a labda sajnos a léc felett szállt el
80'
Az elmúlt percekben a mezőnyjáték volt a hangsúlyos, kisebb, kaput nem találó helyzetekkel