Játékvezetők: Ducsai József (Szert Balázs, Varga Gábor)
Helyszín: Putnok, Várady Béla Sportközpont
20 fok, derült idő.

0'
Sok szeretettel köszöntünk mindenkit a Kazincbarcika-Vasas kupamérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Tíz perc múlva kezdődik a mérkőzés.
0'
Van miért visszavágnunk, hiszen még 2008-ban játszott egymás ellen a Magyar Kupában a két fél, amely a hazaiak 2-1-es sikerével zárult
1'
Elkezdődött a mérkőzés, az első labdaérintés a hazaiaké
3'
GÓÓÓÓÓL!!! SZATMÁRI!! Talabér löbbölte előre a labdát, amit Hrepka Ádám Martin felé passzolt, a lövést még védte Fila, de a kipattanóra érkezett Szatmári és a jobb felső sarokba bombázott. 0-1!
4'
Gyors választ akart a Barcika, de Takács lövése egy védőnkről szögletre ment. A szögletből nem lett semmi.
6'
Olasz jutott lehetőséghez, de Bősz magabiztosan megtartotta a labdát
9'
Rokszin adta be a labdát, de Király előtt egy hazai védő kifejelte a labdát. Szöglet, amit Ádám Martin lőtt és Vaskó előtt zúgott el a labda a kapu előtt.
14'
Belényesi kapott sárga lapot Ádám Martin buktatásáért
15'
Felhangzik a vendégszektorból a jól hangzó Hajrá, Vasas!
17'
Ádám Martin szabadrúgását követően egy Királlyal való passzváltás után beadta a labdát, amit Szatmári ívesen a felső lécre fejelt
17'
Talabér próbálkozott egy jobblábas távoli lövéssel, amit Fila megfogott
20'
Az utóbbi percekben Rokszin és Vaskó is időben akadályozott meg egy barcikai megindulást
24'
Szatmári is besárgult, miután buktatta Heil Valtert
25'
Rokszin egy gyönyörű szólót követően Hinorát indította, de lövésszerű beadására egyik játékosunk sem ért oda
27'
Szatmári emelt szabadrúgásból szépen, ami Hrepkához került, de az asszisztens leshelyzetet vélt felfedezni
31'
Ádám Martin három ellenfél játékos gyűrűjéből kiszökve Hinorának passzolta a labdát, de a beadásra leért Fila
36'
Egyenlített a Barcika, Palmes érkezett jól egy beadásra. 1-1...
43'
Hinora újabb beadása, amit Fila elmér, így csak a léc fölé tudja csapni.
45'
Vége az első félidőnek, 1-1 az állás
46'
Kezdődik a második félidő, csapatunk cserét hajtott végre: Kelemen Dávid érkezett a pályára Talabér Attila helyére
47'
Hrepka, Rokszin és Ádám Martin nem jutott túl Filán
50'
GÓÓÓÓÓL!!! ÁDÁM MARTIN! Király Boti fűzte be magát a tizenhatoson belülre, onnan spiccelte át a labdát Ádám Martinnak, aki bepasszolta a kapu bal alsó sarkába a játékszert. 1-2!
55'
Kovács Olivér futott előre, de éles szögből a kapu felé küldött lövését Bősz hárítani tudta
60'
Cserél a Kazincbarcika: Gábor Lukács helyett Lukács Raymond a pályán
64'
Óriási helyzet maradt ki! Király futott a jobbszélen, a labdát Ádám Martin kapta meg, de belsővel lőtt lövése közelről az oldalhálóban landolt
65'
Ádám Martint és Filát rövid ideig ápolni kellett, mivel az előző esetnél összeütköztek, de mindketten tudják folytatni a mérkőzést
67'
Lukács Raymond kapott sárga lapot, miután buktatta Hinorát
70'
Újabb csere a hazaiaknál: Tóth László érkezik Olasz Dénes helyére
71'
Nagy lehetőség a barcikaiak előtt: egy rossz passz után Takács lőtt kapura a tizenhatoson kívülről, a labda a jobboldali kapufa mellett szállt el
74'
Egy-egy csere mindkét csapatnál: Birtalan Botond a pályán nálunk Hrepka Ádám helyett, illetve Szabó Lukas helyett Fótyik Dominik érkezik a Barcikánál
76'
Takács lőhetett szabadrúgást, ami a felső léc felett szállt el
78'
Nagy mentés a védelemtől! Lukács Raymond futott az alapvonalig, beadását Hinora és Szokol mentette közösen.
78'
Kihasználjuk utolsó cserénket is: Bévárdi Zsombor érkezik Király Botond helyére
83'
Egyenlít a Barcika. Kovács Olivér jutott labdához egy szöglet után, amit a kapunkba küldött. 2-2...
85'
Kiállítás a Barcikánál, miután Palmes a tizenhatosukon belül, egyértelmű gólhelyzetben kezezett. Tizenegyes
87'
GÓÓÓÓL! BIRTALAN értékesítette a tizenegyest! 2-3!!!
90'
Három perc hosszabbítást jelzett a játékvezető
90'
Ádám Martin indulhatott meg a balszélen, de beadását Fila fogta még Bévárdi érkezése előtt
92'
Bévárdi Zsombor kapott sárga lapot kapott buktatásért
93'
GÓÓÓÓL!!! BÉVÁRDI!!!! Egy előrevágott labdára ért oda Bévárdi, aki hidegvérrel Fila mellett a kapuba lőtte a labdát. 2-4!
93'
A játékvezető le is fújta a találkozót, továbbjutott a Kazincbarcika ellen. A számla kiegyenlítve.