Kaposvár - Vasas

2019. március 06. 19:00

Játékvezetők: Molnár Attila (Kepe Arnold, Horváth Zoltán)
Helyszín: Kaposvár
Tizenkét fok, csillagtalan ég, szélcsend. Csapatunk piros-kékben, a hazaiak zöld-fehérben játszik

0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Kaposvár-Vasas Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Húsz perc múlva kezdődik a mérkőzés.
0'
Szanyó Károly vezetőedzőnk nélkülözni kényszerül Kleisz Márkot, Hinora Kristófot, a lebetegedett Kovács Milánt és az eltiltását töltő Szilágyi Zoltánt. Szatmári Lóránd és Kelemen Dávid visszatért a kezdőbe. A hazaiaknál három játékos is hiányzik eltiltás miatt, többek között egykori játékosunk, Ádám Martin is.
0'
A mérkőzést gyászszünet előzte meg, két, a közelmúltban elhunyt kaposvári szurkoló emlékére
0'
A két csapatkapitány, Balajti Ádám és Rajczi Péter a játékvezető elé járult eldönteni, hogy melyik csapat kezd. A szerencse nekünk kedvezett.
1'
Elkezdődött a mérkőzés
2'
Murka kapott egy oldalpasszt, amivel elindult és beadta a labdát Balajtinak, aki sarokkal továbbadta Birtalannak, de a védelem blokkolta a lövést
4'
Borbély Bálint lőhetett szabadrúgást, a csavart labda a bal felső sarok felett szállt el
9'
Kelemen indította Murkát a felezővonalnál, a jobbhátvédként játszó Murka több kaposvári játékost megkerülve jutott el az alapvonalig, ahol még vissza tudta passzolni a labdát, de a támadósorunknál a kaposvári védelem itt gyorsabb volt
11'
Kaposvári támadás a bal szélen, a beadás Szakály fejéről a kapu felé irányult, de komoly veszélyt nem jelentett
19'
Az utóbbi perceket a mezőnyjáték jellemzi, sok technikai hibával és kisebb szabálytalanságokkal
21'
Lakatos Csaba ellen szabálytalankodtak, a pálya mellett kell ápolni
23'
Lakatos Csaba és a pályát rövid időre elhagyó Murka Benedek is tudja folytatni a játékot. Jobbhátvédünknél egy tape-et kellett rögzíteni
24'
Zsiga lőtt baloldali szögletet, amit Tömösvári próbált a kapunkba lőni, de Bősz védeni tudott
31'
Kiállították Bősz Leventét. A kapusunk kifutott egy labdáért, majd szerencsétlenül eltalálta a kaputól huszonöt méterre az egyedül érkező kaposvári támadót.
34'
Az előbbi szabálytalanságot követő szabadrúgást bár védte Bese, de a labda kiesett a kezéből, viszont egy védőnk kivágta az alapvonalon túlra a játékszert
34'
Murka Benedek jött le a pályáról, hogy Bese Balázs elfoglalhassa helyét a kapuban
35'
Az ezt követő szögletet Szabó Alex fejelte a kapunk felé, de a keresztléc fölé fejelte a labdát
36'
Vachtler lőtt a kapunkra úgy huszonkét méterről, középről, de a labda a jobb alsó sarok mellett ment el
39'
Balajti kapott egy szép passzt a tizenhatoson belülre, a jobb saroknál elküldött lövését Slakta védeni tudta
42'
Felerősödött a szél a félidő végére
44'
Kaposvári támadás, beadás a jobb szélről, de Kelemen higgadtan vállal Besének passzolta a labdát a kaposváriak elől
45 4'
Félidő, gól eddig nem született, viszont egy kiállítást meg kellett élnünk.
45'
Újabb kaposvári támadás, előbb Bese védett, majd a kipattanót Rajczi felé ívelték, de a kaposvári támadó feje felett ment el a labda
45 1'
Négy perc hosszabbítást jelzett a tartalék játékvezető
46'
Elkezdődött a második félidő, egyik csapat sem cserélt.
50'
Kaposvári támadás, a tizenhatosról, Bese ütötte ki a labdát az alapvonalon túlra
53'
Sárga lapot kapott Birtalan Botond és Nagy Krisztián is, kakaskodásért
54'
Többször tűz alá vették kapunkat, parázs jelenet zajlódtak, ahol a végén Bese volt résen, aki a jobb felső sarokból szedte ki a labdát
56'
Birtalan szerzett labdát, aki elindult vele, majd átadta Balajtinak. Csapatkapitányunk célzott, de a labda a bal kapufáról kipattant
66'
Cserél mindkét csapat. A Kaposvárnál Zsiga Ervin helyett Nagy János, illetve nálunk Király Botond helyett Szivacski Donát a pályán
71'
Szakály adta be a labdát a jobb szélről, de mielőtt egy kaposvári fej hozzáérhetett volna, Bese lehúzta a játékszert
73'
Második csere a hazaiaknál: Tömösvári Bálint helyett Csernák Martin lép pályára
74'
Csernák Martin kapott sárga lapot, miután buktatta Lakatos Csabát
75'
Csernák fejelt a kapunk előtt, ami centikkel a jobb kapufa mellett hagyta el a pályát
77'
Kihasználja utolsó cseréjét a Kaposvár: Nagy Krisztián helyett Hadaró Valentin lépett a pályára
77'
Újabb kaposvári támadás, most egy labdavesztést követően, de Rajczi a kapu előtt öt méterrel a jobb kapufa mellé lőtte a labdát
78'
Vachtler lőtt szabadrúgást a kapu előtt huszonhat méterről, de az ívelten érkező labdát Bese le tudta húzni
79'
Mi is kihasználjuk utolsó cserénket: Balajti Ádám helyett Bévárdi Zsombor a pályán. A csapatkapitányi karszalagot Birtalan Botond vette át
80'
Sárga lapot kapott Borbély Bálint, miután ütközött egy kaposvári védővel
83'
Ismét kettős sárga lap: Lakatos Csaba és Hadaró Valentin is megkapta
88'
Besét kell ápolni, miután egy labdáért kifutott, amit le is húzott
89'
Kapusunk tudja folytatni a játékot
90'
Ismét négy perc hosszabbítást jelzett Horváth Tibor tartalék játékvezető.
91'
Birtalan indult meg a jobb szélen, betört a tizenhatoson belülre, de a Bévárdi felé tartó passzt Slakta megfogta
92'
Bévárdi kapott egy szép átadást, amit lepasszolt Birtalannak. Csatárunk lövését azonban Slakta fogni tudta