Jászberényi FC - Vasas FC

2021. október 27. 13:30

Játékvezetők: Takács János. Segítői: Punyi Gyula, Márkus Péter.
Helyszín: Jászberényi Városi Stadion
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 13:30 órakor elkezdődik a MOL Magyar Kupa 2021-22-es évadának 4. fordulójában a Jászberényi FC - Vasas FC mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
A jászberényi stadionban 14 Celsius fokos, napos idő van.
Kuttor Attila vezetőedzőnk, a negatív Covid tesztje ellenére ma reggel lebetegedett. Tóth Mihály pályaedzőnk még mindig beteg.
A győztes együttes a MOL Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé kerül.

1'
Csapatunk a megszokott piros-kék csíkos mezben, és piros nadrágban, illetve lábszárvédőben. A hazaiak tiszta fehérben. A találkozót a hazaiak kezdték.
4'
Balajti végezhetett el jobb oldali szögletet. A beívelésre Szilágyi érkezett volna, de hátulról meglökték, így nem tudott fejelni, ám nincs büntető.
6'
Bal oldali hazai szöglet következett. Koppermann beívelését Szanku 9 méterről előrevetődve fejelte kapura, ám Uram bravúrral ki tudta ütni a bal alsó sarok elől.
9'
Balajti végzett el szabadrúgást a bal oldalon, a 16-ossal egy magasságban. A kipattanó labdát Hidi M kapásból, 18 méterről laposan rálőtte a kapura, de a labda a jobb sarok mellett hagyta el a játéketeret, 2 méterrel.
11'
Csapatunkat több, mint 200 szurkoló biztatja a helyszínen.
14'
Hidi M lőtt 16 méterről, laposan a jobb alsó sarok felé, amit Bonica vetődve kiütött, érkezett Balajti, aki a kapuba belsőzte a labdát, ám az asszisztens lesen találta csatárunkat.
16'
Bobál ugratta ki Balajtit a bal összekötő helyén. Csatárunk eltolta a labdát Bonica mellett, majd az oldalhálóba lőtt.
18'
Balajti lőtt a bal összekötő helyéről, 17 méterről, ám egy blokkoló lábról Bobál elé pattant a labda, aki már lesen volt.
21'
Balajti pontos labdát tálalt Bobálhoz, aki a levegőben felugorva átemelte a kapus felett a labdát, ám egy kevéssel elszámította magát, és a labda a kapu fölé szállt.
24'
Bal oldali hazai szöglet következett. Koppermann középmagas beadását Pátkai vágta ki a rövid saroknál.
26'
Nagy a bal összekötő helyén lövés helyett visszatette a jobb lábára, majd 16 méterről lőtt, ám lapos labdáját Uram biztosan fogta meg a labdát.
27'
Jobb oldali berényi szöglet következett. Sárossy beívelését Szilágyi fejelte ki.
29'
Balajti cselezgetett a bal oldali 16-os sarkához közel, majd akasztották a 16-oson belül, de nincs büntető. A labda Pátkai elé került, aki ballal megcélozta a jobb alsó sarkot, ám Bonica vetődve védett.
30'
Bal oldali szögletet végezhetett el a hazai csapat. Koppermann beívelését Szilágyi fejelte ki.
31'
Sárossy kapott sárga lapot visszahúzásért.
33'
Sztojka ívelte be a labdát a bal oldalról a kapu elé, ahol Pátkai megelőzte a kapust, és estében 2 méterről a jobb kapufa mellé perdített.
38'
Balajti a gólszerző! Hidi M szerzett labdát a félpályánál, a jobb oldalon. Vezette a labdát a 16-osig, ahol laposan átpasszolta a labdát a bal oldalra, Balajtihoz, aki egy cselt hajtott végre a közép felé, majd jobbal, fél magasan a bal sarokba csavarta a labdát. 0-1!
41'
Balajti ívelte át a labdát a bal oldalról a jobb oldalon helyezkedő Szatmárihoz, aki 12 méterről, ballal, laposan, kevéssel lőtt a bal sarok mellé.
43'
Sztojka 16 méterről, középről, kevéssel lőtt a jobb alsó sarok mellé.
45'
Vége az első játékrésznek.
46'
Csapatunk cserélt. Beállt Berecz és Szivacski. Lejött Pátkai és Szatmári nem folytatta.
49'
Erdős a jobb oldali 16-os sarkától lőtt, de a labda 3 méterrel a jobb felső sarok fölé szállt.
53'
Rétyi jobb oldali beadását Balajti 14 méterről kapásból rálőtte, de Bonica biztosan fogta a labdát, ami középre tartott.
59'
Szivacski jobb oldali beívelését Bobál a 11-es pontnál megcsúsztatta, de a labda a jobb kapufa mellé szállt.
70'
Szilágyi Szabolcs állt be Rétyi helyett. A hazaiaknál pedig Muhari és Polák érkezett, Szanku és Koppermann hagyta el a pályát.
73'
Szabadrúgáshoz jutottunk a kaputól 30 méterre középről. Sztojka lábát rúgták meg. Sztojka labdája a bal sarok felé szállt, de Bonica biztosan védett.
75'
Szilágyi Szabolcs a jobb oldali 16-os sarkától jobb külsővel kevéssel csavart a jobb felső sarok fölé.
76'
Bal oldali hazai szöglet következett. A beívelést Terbe fejelte ki.
78'
Micsko és Borics állt be, Nagy és Asztalos jött le a pályáról.
82'
Márkvárt és Pekár állt be, Hidi M, illetve Balajti helyére.
85'
Szilágyi Szabolcs 17 méteres lövését Bonica bravúrral ütötte ki a bal felső sarok elől.
86'
Sárossy 30 méteres szabadrúgása középre ment, de Uram biztosan védett.
89'
Muhari 17 méteres, középről leadott lapos lövését Uram vetődve védte a jobb alsó sarok elől.