26 fok, enyhén búrós idő. Csapatunk piros felsőben, kék nadrágban, a Gyirmót sárgában játszik.

0'
Elkezdődött a mérkőzés, mi kezdtünk.
1'
Szögletet lőhettünk, azt Rusák kibokszolta, a kipattanót, Bévárdi lőtte a kapura, de fölé ment
5'
Ádám Martin került helyzetbe a kapu előtt kb. 18 méterrel, de a lövését a gyirmóti védelem blokkolni tudta
7'
Gyirmóti szöglet, a beívelő labdát lehúzta Bősz
8'
Horváth Roland szerzett labdát a felezővonal közelében, egyedül mehetett a kapu felé, de lövését Bősz védeni tudta
12'
Gyirmóti bedobás, de Szarka lökése miatt szabadrúgás kifelé
15'
Baloldali támadást vezethettünk Borbélyon és Rokszinon keresztül, utóbbi beadta, de Birtalan lövéséet egy gyirmóti védő akadályozta meg.
16'
Az előző helyzetből kialakult szögletet a gyirmóti védelem hatástalanította.
18'
A rákövetkező szögletet Vaskó fejelte a kapu irányába, de Rusák a kapu fölé tolta.
18'
Ádám Martin szögletét Szokol csúsztatta tovább, amit egy gyirmóti védő fejelt ki
22'
Ádám szabadrúgása lepattant a sorfalról, amit Bévárdi szerzett meg, aki rálőtte a kapura a labdát, de az a jobb kapufa mellé szállt el.
23'
Heffler lőhetett a kapu irányába balszélről, a leeső labdát Bősz könnyedén megfogta.
28'
Mindkét edző taktikai utasítások sorával igyekszik befolyásolni a játék menetét.
31'
Egy kézgyanús helyzet után indult meg a Gyirmót a saját tizenhatosáról, de az utolsó passz hosszú volt, így Bősz azt könnyen tudta fogni
33'
Mezőnyjáték a középpályán, ahol mutatós megoldásokkal tartjuk meg a labdát
38'
Borbély kapott egy rúgást, rövid ideig ápolni kellett, ugyan vissza tudott térni a pályára, de nem sokkal később le kellett jönnie. Helyét Laczkó vette át
42'
A Gyirmót tudott jobbszélről elindulni, a labda egy oldalpasszt követően Hefflerhez került a labda, lövését Szokol mentette szögletre, amit aztán Bősz lehúzott
43'
Előbb Bévárdi, majd Birtalan kerülhetett helyzetbe, de lövésre nem tudott sor kerülni
45'
Félidő, kiegyenlített mérkőzésen még nem született gól
46'
Kezdődik a második félidő. Bejött Hrepka, Szilágyi és Gaál. Lement Ádám, Szokol és Murka.
47'
Jó támadásfelépítést követően Rokszinhoz került a labda, de sajnos lest intett a partjelző
48'
Birtalan jutott helyzethez a tizenhatoson belül, ahol bukott, de mivel az ellenfél tisztán szerelt, nem kaptunk büntetőt.
51'
Egy nem túl veszélyes beadást fejelt ki Bősz
52'
A Gyirmót jutott szabadrúgáshoz, amit Présinger lőhetett rá úgy 20 méterről, de a labda a kapu fölé szállt
54'
Lázár szabálytalankodott Birtalannal szemben, szabadrúgás csapatunknak húsz méterről, amit Gaál a sorfalba lőtt
57'
Megint szabadrúgáshoz jutottunk, amit Gaál végzett el, aki a balszélen üresen álló Bévárdihoz küldte a labdát, a beadást pedig kifejelték a gyirmóti védők
60'
Gaál indult meg a jobbszélen, majd Egerszegivel kényszerítőzött, de a lövést megakadályozta egy szabályos gyirmóti szerelés a tizenhatoon belül.
61'
Csere nálunk, Birtalan helyett Tóth Keve a pályán
63'
Tóth Keve lőtt rá a tizenhatos előtt baloldalról a kapura, amit Rusák védett.
65'
Rokszin kapott gyönyörű oldalváltó passzt, amit könnyedén levett, majd egy jó cselt követően lőhetett rá a labdára, amit Széles fejelt ki a kapu elő
68'
Ismét cserélünk: Bévárdi helyett Kovács Dávid a pályán
72'
Vaskó mentett nagyot a kapunk előtt egy gyirmóti támadásnál
75'
Tóth Keve kapott sárga lapot egy buktatás után
78'
Kovács Dávid jutott kétszer is helyzethez, egyszer a balszélen, de az lepattan egy gyirmóti védőről, majd megint labdához jutott, immár a jobboldalon, de azt pedig Széles fejelte ki a kapu elől
80'
Gyirmóti helyzet, Vólent kapott labdát, amivel lefutott a jobboldalon, lövését Szilágyi blokkolta, majd a kipattanót megszerezte a Gyirmót, de beadást végül Vaskó hatástalanította
84'
A Gyirmót támad a mérkőzésnek ebben a szakaszában, de kapura lövés nemigen volt még-
86'
Laczkó szerzett labdát a gyirmóti térfélen, a tizenhatoson belülre vezette a játékszert, de a Hrepka felé induló labdát megfogta a gyirmóti kapus