2019. április 21. 18:00

Játékvezetők: Oláh Gábor (Huszár Balázs, Aradi József)
Helyszín: Gyirmót

0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Gyirmót–Vasas Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Negyven perc múlva kezdő sípszó.
0'
Jönnek ki a csapatok a játékoskijáróból, a kiutazott szurkolóink hangos biztatása mellett.
1'
Elhangzott a kezdő sípszó, a mi labdaérintésünkkel kezdődött el a mérkőzés. Hajrá, Vasas!
3'
Villám Balázs kapott sárga lapot, buktatásért.
4'
Az ebből fakadó szabadrúgást a gyirmótiak kivédekezték
6'
Herjeczki kapott egy jó beadást balról, majd célzott, de Bese hárítani tudott.
12'
Kisebb szabálytalanságok tarkítják a mérkőzést, komoly helyzetet egyik ebből fakadó lehetőség sem teremtett
14'
Birtalan lőhetett a tizenhatos előtt úgy öt méterről, a labda a jobb felső sarok mellett ment el.
16'
Varga Péter adott be egy labdát a tizenhatoson belülre, amit Tóth Bence mentett szögletre.
17'
A rá következő szögletet Kelemen fejelte ki.
18'
Koltai célozhattok a kapunk felé, de Szatmári támaszkodó lábára lőtte a labdát.
19'
Újabb gyirmóti szöglet, amit csapatunk kifejelt az ötösön belül.
21'
Jobboldali gyirmóti szöglet, amit mind a két oldalról próbáltak a kapunkba lőni, de a védőink résen voltak.
22'
Baloldali szabadrúgás Szatmáritól, amit a gyirmóti tizenhatos felé irányított, de egy védő ért bele először és felszabadított.
23'
Király célzott a kapura, Rusák mentett a jobb alsóban.
24'
Szivacski Donát kapott sárga lapot, Présinger buktatásért. Ezzel megkapta az ötödik sárga lapját a bajnoki szezonban, így a Kazincbarcika elleni mérkőzést ki kell hagynia.
25'
A szabadrúgást Bese védte
26'
Bese esett át az egyik játékosunkon mentés közben, a földön maradt, így ápolni kell.
27'
Bese folytatni tudja a játékot.
30'
Szatmári indította volna Birtalant, de az asszisztens lest jelzett.
32'
Egy tizenhatos előtti játékosrengetegből Balajtihoz került a labda, aki kisebb fazonírozás után tüzelt, Rusák védett bravúrosan.
34'
Egy labdavesztést követően Szatmári passzolt Balajtinak, aki két szép csellel próbált túljárni a gyirmóti védő eszén, de a kötény után elérte a labdát.
35'
Gyirmóti támadás, amit a visszafutó Birtalan akadályozott meg a tizenhatoson belül egy okos mozdulattal.
38'
Szatmári szólózott a gyirmóti kapu felé, de a lövésnél összesűrűsödtek a védők, a lövése nem lett erős, amit így Rusák meg tudott fogni.
39'
Gyirmóti helyzet, amit Tóth Bence mentett a gólvonal előtt.
41'
Herjeczki célzott a kapunkra, de Bese kibokszolta azt.
42'
Király került helyzetbe a kapu előtt, Rusáknak kellett nyújtózkodnia.
43'
Szatmári jobboldali szögletét Birtalan küldte kapásból a kapu irányába, ami a léc felett nem sokkal ment el.
44'
Egy szabálytalansággyanús labdavesztést követően Koltai került helyzetbe, de a lövés méterekkel a kapu felett szállt el.
45'
Oláh Gábor játékvezető félidőt fúj, gól nélküli döntetlennel megyünk a tizenöt perces szünetre.
46'
Elkezdődött a második félidő, csere nem történt.
47'
Szatmári érkezett a tizenhatoson belülre, becsúszott a labdáért, de Rusák megfogta a labdát.
48'
Varga Péter indult el a jobb szélen, de beadását Bese lehalászta az érkező támadó elől-
50'
Présinger Ádám kapott sárga lapot, lerántásért.
51'
Szatmári jobboldali szögletét Király irányította a kapu felé, majd Birtalan próbálta bekotorni a labdát a gólvonal mögé, de a gyirmóti védelem ezt megakadályozta.
53'
Egy labdavesztést követően Herjeczki szólózott a kapunk irányába, lövését azonban Bese védte.
54'
Heffler Norbert kapott sárga lapot, buktatásért.
56'
Király indult meg a balszélen, majd visszapasszolt az érkező Lakatosnak, aki beadásszerű lövéssel lepte meg Rusákot, de a kapus résen volt.
56'
Varga Péter kapott sárga lapot, miután visszarántotta Szatmári Lórándot.
58'
Cserélt a Gyirmót: lement a pályáról Koltai Tamás, helyére Sandal Dominik érkezett
59'
Herjeczki a tizenhatos jobb széléről lőtt, de Bese védett.
61'
Először cserélt csapatunk is: Borbély Bálint helyére Kovács Milán érkezett.
64'
Tóth szép sarkazása után indították Kovácsot, aki a balról érkező Királyt akarta indítani, de Rusák elhalászta előle a labdát.
65'
Büntetőt ítélt a játékvezető, miután Présinger buktatta Balajtit a tizenhatoson belül.
66'
Présinger megkapta második sárga lapját, így Oláh Gábor játékvezető kiállította.
67'
GÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Csapatkapitányunk szokásához híven magabiztosan begurította a labdát a kapuba. 0-1!
68'
Horváth Roland került óriási helyzetbe, de a labdája a bal alsó mellett csorgott el.
69'
Egy szögletet követően Lakatos célzott a kapura, de a labda a léc felett ment el.
70'
Herjeczki éles szögből lőtt, de Bese estében még bele tudott kapni a labdába, aztán felszabadítottunk.
72'
Egy ütközést követően Varga Péter maradt a földön, ápolni kell.
74'
Varga tudja folytatni a játékot.
75'
Birtalan kapott egy labdát, amit a bal alsóba gurított, de az asszisztens már korábban lest jelzett.
77'
Király adott be egy labdát az egyedül induló Birtalannak, de kicsit hosszúra sikerült, így Rusák elfelejte.
79'
Második csere a hazaiaknál: Varga Péter helyett Kamarás György érkezett a pályára.
80'
Sárga lapot kapott Nagy Patrik.
81'
Második csere nálunk is: Szivacski Donát helyére Hinora Kristóf érkezik.
83'
Birtalan próbálkozott nullszögből a jobb alsónál a gólszerzéssel, de Rusák zárt.
85'
Birtalan passzolt a középen érkező Murkának, de Rusák elhalászta játékosunk elől a labdát.
87'
Balajti indult a saját térfélről egy labdaveszést követően a gyirmóti kapu felé, az érkező védő elől Birtalannak passzolta a labdát, de a helyzetet nem tudta kihasználni...
88'
Utolsó cserénk a mérkőzésen: Birtalan Botond helyett Bévárdi Zsombor érkezett a pályára.
89'
Kelemen Dávid kapott sárga lapot, visszarántásért.
90'
Kamarás célzott, Bese védett.
90'
Berényi Tamás tartalék játékvezető három perc hosszabbítást jelzett.
91'
Egy szögletet követően Király próbálkozott sarokkal, de Rusák fogni tudta a labdát.
93'
Oláh Gábor játékvezető lefújta a mérkőzést, egy góllal megnyertük a rangadót! Szép volt, fiúk!