Játékvezetők: ERDŐS JÓZSEF, SEGÍTŐI: RING GYÖRGY, KIRÁLY ZSOLT.
Helyszín: Győr
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Győrbe beköszöntött az ősz, hiszen mindössze 18 Celsius fok a levegő hőmérséklete, felhős az ég, élénk széllel.

1'
Csapatunk piros mezben, kék nadrágban, ellenfelünk tiszta zöldben. A találkozót a hazaiak kezdték.
2'
Rados repült ki 9 méterre a kaputól, egy jobb oldali beadásra, és öklözte ki a labdát a mezőnybe.
3'
Hinora lőtt 17 méterről, laposan, középről, de Horváth védett.
5'
Szatmári jobb oldali beadására Birtalan érkezett a hosszú oldalon, de csatárunk nem találta el a labdát, így oda lett a lehetőség.
8'
Birtalan ugrott volna ki a felezővonalnál, de az asszisztens lesen állította meg.
9'
Vashkeba ugrott kapusunk és Hajdú közé, és el tudta rúgni a labdát 10 méterre a kaputól, de a labda mellé szállt.
11'
Csapatunkat, mintegy 100 Vasas szurkoló kísérte el, és hangosan biztatják játékosainkat.
15'
Ígéretesnek indult támadást vezettünk, Király ment el a jobb szélen, mintegy 40 méteren keresztül, majd Daróczihoz került a baloldali ötös sarkánál, ám hosszan szöktette magát, így kirúgás lett.
17'
Bal oldali győri szöglet, Viczián kifejelte, de Ashkeba lőtt, újabb szöglet, ám felszabadítottunk.
20'
A Győr szabadrúgáshoz jutott a kapunktól 23 méterre középről. Szántó lövése a bal kapufa mellé szállt.
23'
Királyt húzták vissza. Szabdrúgást végezhettünk el, Hajdú labdáját Tóth fejelte kapura 10 méterről, de Horváth védett.
24'
Andrics a gólszerző! 1-0! Vashkeba ugratta ki Andricsot, aki 9 méterről lőtt, és a labda Radost érintve a rövid, bal alsó sarokba pattant.
28'
Szatmári lőtt 16 méterről középről, de egy védő lábán megszelídült a labda, amit Horváth így könnyedén kaparintott meg.
31'
A győri Kovács jobb oldali lapos beadását szedte fel Rados az érkező támadók elől.
32'
Ashkeba jobboldali alapvonali beívelését Kalmár fejelte 11 méterről kapura, de Rados védett.
37'
Szimcsó a gólszerző! 2-0! Szántó jobbról középre lőtte a labdát, Szimcsó megelőzte Szivacskit, és 4 méterről estében a bal felső sarokba lőtt.
39'
Birtalan kapott sárgát, taposásárt.
44'
A Győr végezhet el 24 méterre középről szabadrúgást. Szántó a jobb felső sarkot célozta meg, de Rados biztosan hárított.
45'
1 perc hosszabbítás.
47'
Vége az első játékrésznek.
48'
Csapatunk kezdte a második félidőt. Nincs csere.
49'
Jobb oldali szöglethez jutott a Győr. Andrics beadását Szatmári fejelte ki a rövid saroknál.
51'
Jobbról Hajdú ívelte be a szögletet, de kivágták a védők.
52'
Daróczi 26 méteres szabadrúgását kifejelték a győriek.
54'
Hajdú jobb oldali szögletét Viczián a 11-es pontról kevéssel fejelte fölé.
57'
Rétyi állt be Daróczi helyére, és Balajti, Birtalan helyére.
59'
Szivacski jobb oldali beadását szögletre hárította a Győr védelme.
62'
Jól jellemzi a két csapat szurkolóinak kiváló, baráti kapcsolatát, hogy többször buzdították mindkét csapatot felváltva, felelgetve a hazai, illetve a vendég szektorból.
64'
Jobb oldali győri szöglet. Szántó beívelését kifejeltük.
68'
Hinora kapott egy labdát a 11-es pontnál, Vári elé feküdt, de nem ért hozzá a labdához kézzel, viszont játékosunk nem tudott lőni.
69'
Hidi állt be Ashkeba helyére.
73'
Andrics helyére Horváth Z. állt be.
75'
Vukasovics, Rétyi, Balajti, Szánthó kapott sárgát kakaskodásért.
79'
Kovács Milán fejelt kapu mellé.
81'
Borbély állt be Charizopulos helyére.
83'
Horváth Z.-t akadályozták a lövésben, 11-es. Horváth Z. fölé rúgta!
89'
3 perc a hosszabbítás.