Csákvár - Vasas

2019. február 10. 14:00

Játékvezetők: Barna Gábor (Kis Zoltán, Kiss Balázs)
Helyszín: Csákvár
5 fok, felszálló köd, borult idő. A hazaiak sötétkék, csapatunk fehér szerelésben játszik

0'
A mérkőzés előtt egyperces gyászszünetet tartottak a közelmúltban elhunyt egykori kiválóságunk, Ihász Kálmán emlékére
0'
A két csapatkapitány: csapatunknál Balajti Ádám, a Csákvárnál Sándor György
0'
A rossz idő ellenére is szép számmal jöttek szurkolóink a mérkőzésre, mintegy kétszázan vannak itt tíz perccel kezdés előtt
0'
A Siófok elleni bajnokihoz képest három helyen változott csapatunk összeállítása. Bekerült Kelemen Dávid, Bévárdi Zsombor és Lakatos Csaba. Utóbbi most mutatkozik be tétmérkőzésen a Vasas felnőtt csapatában
0'
Sok szeretettel köszöntünk mindenkit a Csákvár-Vasas Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Szűk negyed óra múlva kezdünk.
1'
Elkezdődött a mérkőzés. Hajrá, Vasas!
3'
Skribek indult meg a jobb szélen, beadása Simon Márkot találta meg, aki kapásból lőtt, de a lövés a kapu felett szállt el
5'
Balajti célozhatott a kapura középről, a tizenhatos vonalánál, de a lövést Tóth Balázs védeni tudta
11'
Simon Márk végezhetett el szabadrúgást, de az ívelt lövést Bese könnyen lehúzta
14'
Egy csákvári szabadrúgást hatástalanított Lakatos, a kifelé tartó labdára Sándor György érkezett, aki úgy húsz méterről, kapásból lőtt, de Bese résen volt és megfogta.
18'
A csákvári Skribek Alent kellett ápolni, de vissza tudott térni a pályára
19'
Deutsch lőhetett kapura egy szabadrúgást követően, de csak az oldalhálót találta el
21'
Egy bedobást követően előbb Szatmári szabadított fel, majd Skribek volt a leggyorsabb, és a tizenhatos jobb sarkánál kapásból a kapura lőtt. A labdát Bese ütötte a kapu fölé.
22'
A rákövetkező szögletből ismét Skribek próbálkozott, de a labda nem ért kaput
29'
Az utóbbi percekben a mezőnyjáték dominált, kisebb szabálytalanságokkal, illetve kaput nem találó helyzetekkel
31'
Szatmári indította volna Birtalant, de a játékvezető lest jelzett
32'
Simon Márk lőhetett most a kapunkra a tizenhatos előtt, de Bese fogni tudta
33'
Birtalan ellentámadását halászta el Tóth Balázs a csákvári tizenhatoson belül
38'
Az elmúlt percekben két ígéretesnek tűnő támadásunknál jeleztek lest
40'
Egy labdavesztést követően kontrázott a Csákvár, Skribek adta be a jobb szélen a labdát, Sándor lőhetett, de a védelmünkben elakadt
43'
GÓÓÓÓÓÓÓL!!! SZATMÁRI!!! Balajti indította a bal szélen meginduló Szatmárit, aki középre tartott a labdával, majd a tizenhatosnál megcélozta a kaput, a labda pedig a kapus mellett a jobb alsó sarokban landolt. 0-1!
45'
Félidő, egygólos előnnyel megyünk a tizenöt perces szünetbe
46'
Elkezdődött a második félidő, csere nem volt
49'
Simon Márk lőtt szabadrúgást úgy huszonöt mérettől. A lövés egyből a kapu felé tartott, amit Bese bravúrosan megfogott
51'
Az első csere csapatunknál: Bévárdi Zsombor helyett Szilágyi Zoltán a pályán
53'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Kovács Milánt indították szépen, aki a kapu felé iramodott, majd egy önzetlen mozdulattal a baloldal felől érkező Balajtinak passzolta a labdát, aki magabiztosan a kapuba küldte a játékszert. 0-2
54'
Első csere a Csákvárnál: Deutsch László helyett Nándori Botond a pályán
54'
Szilágyi Zoltán kapott sárga lapot buktatásért
56'
Kényszerű csere a Csákvárnál: a sérülést szenvedett Csonka Bonifác helyett Dulló Martin a pályán
63'
Lakatos lőtt a balszélről a kapura, ami nem sokkal ment el a bal alsó sarok mellett, amihez hozzájárult, hogy egy csákvári védő beleért. A rákövetkező szögletet kivédekezte a Csákvár
65'
Utolsó cseréjét használja ki a Csákvár: Skribek Alen helyett Szabó Máté a pályán
66'
Sárga lapot kapott Dulló Martin egy Szivacski elleni belépőt követően
69'
Szépít a Csákvár Simon Márk szabadrúgásgólját követően. 1-2.
71'
Ritkán előforduló jelenetnek lehettek tanúi a mérkőzésre kilátogatók. Barna Gábor játékvezető és a csákvári Simon Márk útjai észrevétlenül keresztezték egymást és összeütköztek. Szerencsére egyikünknek se történt baja.
72'
Sándor próbálkozott egy szélről érkező lövéssel, de Bese könnyedén lehúzta a labdát
74'
Óriási mentés Kovács Milántól, aki az érkező Nándori előtt rúgta ki a labdát. A beadás Sejbentől jött
75'
Csere csapatunknál: az első gólt szerző Szatmári Lóránd helyére Borbély Bálint érkezett
78'
Simon Márk újabb szabadrúgása, úgy huszonnégy méterről, a kapu felé érkező labda a hosszú (jobb) sarok mellett hagyta el a pályát
79'
Borbély Bálint kapott sárga lapot
80'
Bese Balázs is "besárgult", időhúzásárt kapott lapot
82'
Egy passzkombinációt követően Sejben lőtte a kapu "fölé-mellé" a labdát.
83'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Szivacski adta be a labdát a jobbszélről, amit Balajti a levegőben, fél fordulattal a jobb lábával a jobb felső sarokba perdítette. 1-3!
86'
Védelmünk az elmúlt percben két alkalommal is résen volt, két közeli csákvári lövést blokkoltak