Békéscsaba - Vasas

2019. február 24. 17:00

Játékvezetők: Oláh Gábor (Márkus Tamás, Punyi Gyula)
Helyszín: Békéscsaba
0 fok, hideg és borult idő. A hazaiak lilában, csapatunk fehérben játszik. 657 néző tekinti meg a mérkőzést a Kórház utcai stadionban.

0'
A két csapatkapitány, Birtalan Botond és RIbánszki László járult a játékvezető elé, eldönteni, hogy melyik csapat kezd. Mi kezdhetünk.
0'
Sérülés miatt hiányzik csapatunkból Kleisz Márk és Hinora Kristóf, valamint eltiltás miatt csapatkapitányunk, Balajti Ádám.
0'
Sok szeretettel köszöntjük kedves szurkolóinkat a Békéscsaba–Vasas Merkantil Bank Liga-mérkőzés élő, szöveges közvetítésén! Szűk fél óra múlva kezdünk.
1'
Elkezdődött a mérkőzés. Hajrá, Vasas!
5'
Szivacski bedobását megcsúsztatták fejjel, ami így Szatmárihoz került, aki ollózó mozdulattal a kapu felé célzott, de Ribánszki védeni tudott
9'
Lakatos indította Hajdút, aki Birtalannak passzolta középre a labdát, aki visszaadta a középre tartó Hajdúnak. Az ígéretes helyzetet sajnos egy csabai védő blokkolni tudta
10'
Egy kis szöglet után Murka úgy tizenkét méterről ballal lőtt, a lövést a jobb felső sarok elől szögletre hárította
14'
Büntetőt kapott csapatunk! Murkát buktatták egy ígéretes szöktetés után a tizenhatoson belül
14'
Babinyecz Balázs kapott sárga lapot Murka buktatásáért
15'
GÓÓÓÓL!!!! BIRTALAN!!! Csatárunk magabiztosan a bal alsóba küldte a labdát. 0-1!
17'
Újra Birtalan volt akcióban, bal szélről küldte rá a labdát a csabaiak kapujára, de a játékszer centikkel a bal alsó sarok mellett ment el
19'
Egyenlített a Békéscsaba. Egy szöglet beívelése után megcsúsztatták a labdát, ami átment a hosszú oldalra, ahol érkezett Urbin, aki estében a bal alsó sarokba lőtte a labdát. 1-1.
25'
Szatmári István ívelt a balszélről, de Bősz elcsípte a labdát, mielőtt a csabai támadók helyzetbe kerülhettek volna
26'
Szalai meghúzott labdája után Urbin került helyzetbe, de két méterről mellélőtt.
30'
Szatmári Lóránd szabadrúgást ívelt a tizenhatoson belülre, az érkező Lakatos pedig a jobboldali kapufa mellé fejelte a labdát
37'
Az utóbbi percekben a mezőnyjáték uralja a mérkőzést, kisebb helyzetekkel, amiket a védelmek könnyen tudnak kezelni
42'
Szatmári lőtt szabadrúgást úgy huszonöt méterről, a tizenhatos jobb sarkánál, az élesen érkező labda a jobboldali kapufa mellett ment el
44'
Oláh Gábor játékvezető felküldte a hazaiak pályaedzőjét, Makra Zsoltot a lelátóra.
44'
Hajdú kapott szép labdát, aki Lakatost indította, majd kényszerítőzött Kovács Milánnal, végül Szatmári lőhetett, de a csabai védők blokkolni tudtak
45'
Birtalan fejelt a tizenhatoson belül, de RIbánszki védeni tudott
45 1'
Vége az első félidőnek
45'
Leél-Őssy Ádám tartalék játékvezető egy perc hosszabbítást mutatott
46'
Elkezdődött a második félidő, csere egyik csapatnál sem volt
47'
Vezet a Békéscsaba. Viczián bedobásából Urbin szerzett gólt közvetlen közelről. 2-1...
50'
Birtalan buktatása után kaptunk szabadrúgást, amit Borbély végzett el. Lövése a kapu felé tartott és a jobboldali kapufa mellett nem sokkal ment el
51'
Hajdú lőtt a kapura úgy tizennégy méterről, de Ribánszki a bal kapufára ütötte a labdát
55'
Viczián Ádám kapott sárga lapot Lakatos Csaba buktatásáért
56'
A hazaiak először cseréltek: Ilyés Tamás helyett Zahorán Balázs a pályán
57'
Hajdú lőtt a jobboldali kapufától nyolc méterre a kapura, ami egy csabai védőről ment ki. A rákövetkező szöglet nem hozott semmi érdemlegeset.
59'
Egy szép passzsorozat után Lakatos célzott a kapura, de az érkező Birtalan előtt Ribánszki húzta le a labdát
59'
62'
Szilágyi lőtt egy szögletet követően a kapura, de egy csabai védő megint blokkolt
63'
Kovács Milán célzott tizenhárom méterről, de a gólvonal előtt egy védő combjáról kivágódott a labda.
69'
Csere itt, csere ott: nálunk Szatmári Lóránd helyére a sérüléséből felépült Király Botond, a hazaiaknál Urbin Péter helyett pedig Vólent Roland érkezik
73'
Az éppen becserélt Vólent Rolandot kellett ápolni, így állt a játék, de tudta folytatni a mérkőzést
76'
Tóth Bence kapott sárga lapot Vólent Roland buktatásáért
77'
Cseréltünk: Hajdú Ádám helyett Bévárdi Zsombor a pályán
80'
Oláh Gábor játékvezető kiosztott egy sárga lapot, ami Vólent Roland kapott, egy megadott szabadrúgásunk megzavarásáért
82'
Király Botond került helyzetbe a jobboldali kapufánál, de sajnos az oldalhálót találta el