Videoton – Vasas 2-0 (2-0)

2015. november 21. 15:30

Játékvezetők: Pintér Csaba; asszisztensek: Lémon Oszkár, Kóbor Péter
Helyszín: Székesfehérvár, Sóstói stadion
Hűvös, 4-5 Celsius-fokos időjárás, enyhe szellő fogadja játékosainkat és szurkolóinkat.
A mieink fehér mezben, kék nadrágban, kék sportszárban lépnek pályára.
Hivatalos nézőszám: 1616 néző

1'
Mi kezdjük a mérkőzést, Hajrá, Vasas!
3'
Mi kezdjük jobban a mérkőzést, először egy jobboldali beíveléssel veszélyeztettünk, majd a baloldalról jött az újabb beívelés, először Ubiparip fejelt 2 méterről, ami kapufáról jött ki, majd Pavlov előtt adódott lehetőség, de az is kimaradt.
4'
Remili szerzett labdát bal oldalt a 16-oson belül, majd két lépés után az oldalhálóba lőtt.
7'
A játék normális iramba állt vissza, passzolgatnak a csapatok.
9'
A hazaiak előtt adódott egy kevésbé veszélyes lehetőség, Szolnoki lőtt 20 méterről mellé.
11'
Kovács góljával vezet a Videoton, 20 méteren keresztül vezette a labdát, majd jobb külsővel 17 méterről lőtt a jobb alsó sarokba.
14'
A jobb oldalt vezetett támadást a Vidi, Kovács jól cselezte be magát a 16-os és az alapvonal találkozásánál, laposan, élesen belőtt labdáját Nagy csak másodszorra tudta megkaparintani.
15'
Pavlov egyedül indulhatott meg, miután kapott egy ajándék labdát, és mielőtt 14 méterről lőtt volna, utolérték a védők és szerelték
16'
Remili baloldali lapos beadására középen üresen érkezett Ubiparip és Pavlov, de egyikőjük em tudott gól lőni a kapu torkából.
17'
Feczesin vette le mellel a kapunak háttal 18 méterre a kaputól, majd ráfordult és lövése csak két méterrel szállt a kapu fölé.
20'
A hazaiak átvették a mérkőzést irányítását
23'
Egy baloldali hazai beívelést blokkolt Preklet, majd a szöglet után veszély alakult ki a kapunk előtt, Nego bombázott keresztbe a jobboldali 16 vonaláról, a labda mindenki felett átszállt.
25'
Baloldali szögletünket Remili végezte el, a labda Vidához került, aki 13 méterről lőtt, de Danilovics nagyot védett.
26'
Gyurcsó a baloldali 16-os sarkánál lövésre szánta el magát, az eredménye egy túloldali bedobás lett
28'
Remili szerzett labdát a saját térfelünk bal oldalán, majd előre ívelte, Viníciustól elpattant a labda, amire Pavlov csapott le, de lövése a kapu fölé szállt 17 méterről.
31'
Adamovics rúgott bele Pátkaiba a hazai térfélen, sárga lap.
31'
Oliveira átívelte a jobb oldalról a labdát, majd a bal oldalt Gyurcsó a 16-os sarkáról lőtt, de lövése messze elkerült a kaput.
33'
Vukasovics döntötte fel Oliveirát 23 méterre a kapunktól. A szabadrúgást Gyurcsó becsavarta a kapu bal oldalába
35'
Gyurcsó majdnem újabb gólt lőtt, a bal oldalon cselezte be magát a 16-osunkon belülre, jobblábas erős lövését Nagy védte bravúrosan.
36'
A Videoton nyomást gyakorol a kapunkra.
40'
Továbbra is csak védekezünk, egykapuzik a Videoton.
41'
Adamovics szerelte gyönyörűen a Pátkait, mielőtt még lőhetett volna 12 méterről.
43'
Remili 30 méteres, oldalvonalhoz közeli baloldali szabadrúgása mindenki előtt elszállt, a kaputól csak 1-2 méterre ment mellé.
45'
Vége a félidőnek. Videoton - Vasas 2-0
46'
A hazaiak kezdték a második játékrészt. Könyves játszik Adamovics helyén.
49'
Továbbra is a Videoton dominál, nem igazán tudjuk megtartani a labdát.
54'
Egyelőre nagyobb helyzet nélkül zajlik a második félidő.
56'
Erre itt egy nagy helyzet! Pavlov indította gyönyörűen Könyvest, aki egy az egyben vitte rá Danilovicsra, megpróbálta elhúzni mellette, de sajnos a kapus kezében ragadt a labda.
60'
A hivatalos adatok szerint 1616 néző látogatott ki a mérkőzésre
62'
Suljic érkezik Oliveira helyére.
63'
Pátkai kapott sárgát, miután elütötte a kiugró Könyvest.
65'
Remili végzi a szabadot bal oldalról 20 méterről, tekerése néhány centivel a kapu fölé ment, de talán hozzáért a kapus, viszont nincs szöglet.
66'
Ubiparip 30 méterről próbálkozott, de lövése egy védőben elakadt
70'
Preklet szöktette Pavlovot, aki a jobboldali alapvonalhoz közel jobbal rálőtte, de a labda kevéssel a bal felső saroktól elhagyta a játékteret.
72'
Suljic adta be balról, majd Pajovics Feczesin elől az utolsó pillanatban szögletre mentett. A szöglet veszélytelen volt.
74'
Remili végzett el egy jobboldali szögletet, Preklet csúsztatott mellé.
76'
Csere mindkét oldalon: a hazaiaknál Gyurcsó lejött Sejben állt be a helyére, nálunk Novák állt be Ubiparip helyett.
76'
Sárga lap Vukaszovicsnak
77'
Pölöskei 22 méteres baloldali szabadrúgását védte Nagy magabiztosan.
80'
Lassan csak 10 perc van hátra a mérkőzésből, de nagy helyzetet nem tudunk kialakítani.
81'
Rudolf érkezik Feczesin helyére
84'
Berecz a pályán Remili helyén.
86'
Beléptünk az utolsó öt percbe, helyzet továbbra sincs
90'
Egy baloldali akciót követően Berecz emelte vissza a labdát Vidának, aki sajnos rosszul találta el.
91'
2 perc a hosszabbítás